Campbell, Kerndlová a moje MÁMA

Tahle tři jména nejdou k sobě, asi si teď říkáte, ale chyba lávky – patří! V jednom muzeu voskových figurín teď nedávno zapózovala nedoceněná zpěvačka Tereza Kerndlová (29), ale aniž by o tom věděla, tak moje máma (43) ji předběhla a výraz svůdnice ve svém vydání mi již před dvěma týdny poslala formou MMS. Spala jsem, cinklo to a pak jsem asi přes hodinu nemohla zamhouřit oko. Ne, že by moje máma alias TCHYNĚ vypadala strašidelně, ale zkrátka vidět svoji matku na „sexy snímku“ je asi stejné, jako když vidíte tátovy fotky z nuda pláže, když mu bylo dvacet… Eghhhhh. Nicméně k Tereze bych ještě dodala, že se mi líbí její styl oblékání. To za ta léta na rozdíl od stylu zpěvu doladila do naprosté dokonalosti. Ne, že by neměla krásný hlas, to ona má!!! Ale jde o to, že ve třiceti si hrát na Ewu Farnou z doby „Měls mě vůbec rád“ je tak trochu mimo. Prosím jiný ZVUK.

Užehlená Absolonová

Jak už milión měsíců víme, Monika Absolonová (39) to má už za pár, a tak zásobuje své sociální sítě fotkami tak, aby byla již před porodem prohlášena „Matkou roku“ a měla předjednané rovnou tři titulky v časopisech Maminečka, nebo jak se jmenují, mluvím o těch časopisech, ze kterých tryská mateřské mléko rovnou z titulní strany. Ne, teď už zpět k Monice. Chtěla bych veřejně oznámit, že nás víc jak vyžehlené plenky zajímá její partner. Prý je často viděn jako vášnivý hráč všeho, co je hazard, a to se dvakrát nevyplácí. Ne nadarmo se říká „Naslouchej i otci svému…“. Možná to není tak známé, ale v tomto případě by se to vyplatilo. Hlavně Monice, pokud by se v budoucnosti nechtěla zaobírat financemi v širším měřítku. Přeberte si to každý po svém.

Monica Bellucci 007

Musím se přiznat, že už od mala mám slabost nejen pro krásné šaty a auta, ale také pro krásné ženy. Netajím se tím, myslím si, že je to osvobozující pocit vnímat lásku ke všem, a to i k ženám. Vždyť se na to podívejte, kolik žen umí uznat krásu té druhé. Skoro žádná, protože většina žen skrytě závidí něco té druhé a nechce uznat fakt, že není jediná krásná bytost na Zemi. Ale zpět k mému mini titulku – k Monice Bellucci. Italská herečka a symbol sexappealu se co nevidět předvede v nové bondovce, a to jí je už padesát jedna let! My dvě i přes to máme něco společného, a to je přímá nenávist k cvičení. „Nejsem z těch, které vstávají v šest ráno a jdou do posilovny. Má rada zní: "Jezte dobře, pijte dobře, mějte dobrý sex a hodně se smějte. Zbytek přijde sám.“ To jsou má slova!!! Víte, ona krása, dámy, nepřijde v den, kdy se udřete v posilovně a budete mít ten pomyslný pekáč buchet na břiše. Jen se zeptejte mužů kolem, kolika z nich se něco takového na ženském těle líbí?! Mně ne, a to jsem žena! Takže obdivujme krásu žen takovou, jaká je, třeba v dílech Giana Lorenza Berniniho. Socha „Pluto a Persefona“ Vám napoví… A také si nenechme ujít nového Jamese Bonda, protože ten, stejně jako kostým od Chanelu nikdy nezestárne.

Pusu, Ornella