Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ornella provokatérka: Opět trapná Krainová a zasnoubený babochlap Faltýnová

Ornella provokatérka: Opět trapná Krainová a zasnoubený babochlap Faltýnová
Zdroj: Ornella Koktová
Zdravíííím vás všechny v novém roce 2016! Jsem moc ráda, že jsou tu stále tací, kteří dokázali za prvních 48 hodin vytvořit skandálek. O koho jde… a kdo je novým „sňatkovým velmistrem“?! Jo, to se dozvíte hned za úvodem… Jinak jsem tam přihodila špetku sexu se vztahy… a nakonec shrnula silvestry pár známých ksichtíků… Tak jdeme na to!

Faltýnka je zas v chomoutu

Já vím, že když je někdo v chomoutu, jedná se spíše o muže. Ale pro mě je Petra Faltýnová (37) (a dál nevím) takový „babochlap“. Věčně prý zahýbá a má tendenci se chovat jako ukázkový sňatkový podvodník. Jistě si někteří z vás pamatují kauzičku kolem „chudáčka“ Štekla. No nic. Teď je toto stvoření podle Instagramu v Barceloně, kde oznámilo své znovuprovdání. Shodou okolností jsem byla naprosto prvním člověkem ze showbusinessu, co si toho všiml… ale to spíš beru jako velkou pr*el. Nevěřím na to, že takový typ ženy vydrží v trvalém svazku více než dva měsíce… se vším, co k tomu patří. Ale co… to je teď jedno. Pán je prý bohatý, a tak to asi Petra bere jako vyhraný tiket v Lottu. Slyšela jsem mnoho historek o tom, jak si staří milionáři na Floridě hledají „spřízněnou“ dušičku na stáří. Takže pokud někdo z vás hledá to „americké štěstíčko“, zamiřte na Floridu!

Ektor a jeho prázdnej SEX

Rapper, co v českých vodách momentálně kraluje, je jistě Ektor, co se sledovanosti týče. Nejsem nějaká jeho skalní fanynka, ale některé texty se mi vážně líbí a vzbuzují emoce. Osobně se mi líbí píseň Nohy v pěst, protože právě tento song nejvíc rozjel naši „sleepover“ party s Dominikou Myslivcovou (21) na hotelu. Jasně… je totiž celá o nás! Ale teď zpět k písni Prázdnej Sex… jistě, text chápu… obdobnou story jsem v minulosti zažila. Ale mně se to nakonec povedlo obrátit, protože mám víc za ušima jak nějaký chlap, co ze sebe vydává „jen“ silný slova. Ale k věci. Ektora chválím, ale zároveň ho žádám o doladění těch refrénů. Moc se zasekává a narušuje to celkovou melodii. Toho „BLABLABLA“ je tam až moc… a zní to ŠÍLENĚ… krok o 10 let zpět!

P. S.: Být 1 bez 0 v takovém vztahu je fuška, ale ne Mission Impossible! Však jednou sám uvidíš…

Silvestr

Letos jsem silvestra oslavila takovým komornějším způsobem, protože jinak to snad ani nešlo. Za prvé, když poslouchám ty kecy našich „hvězd“ o tom, že slaví na chalupě, protože se bojí teroristů v letadle na cestě do Egypta… jasněěěěěě, Simonko Krainová (42), na tebe se jen třesou. Nebo další perlička je slavit v českém Aspenu, tedy ve Špindlu, kde je všude poprašek, srajda na silnicích a umělák na svahu… jasněěěě, Doležalko, tam toho pravého boháče jistě najdeš spolu s největší srandou pod sluncem…… Kristeeeeee. Jak já mám těchhle keců dost! A proto jsem se rozhodla, že nebudu dělat trapku světu a zůstanu na té chalupě vesnické s těmi milými lidmi kolem. Byla tancovačka, tuna jídla, polibky a ohňostroj a víte, na kolik to celé přišlo?! Teď se podržte, na 100,- za osobu. Tomu říkám perfektní zábava s perfektníma lidma za úžasný peníz. Letos bychom s prckem o pár metrů dál s chůvičkou vybrat líp nemohli.

Tak ještě jednou dodatečně VŠECHNO nejlepší a hlavně to ZDRAVÍ do roku 2016!

Pusu, Ornella

Související články

Další články