Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Ornella provokatérka: O Ivaně, která přetěžuje Karla Gotta, a nové brunetě Mareše, která nejí jen tak něco

Ornelle dělá přítomnost polonahých kluků opravdu dobře.
Zdroj: facebook.com
Ahojjjj, opět zdravím všechny na svém blogu tady na eXtra.cz! Koho má tedy opravdu v srdci Saša Rašilov a jak to vůbec může souviset se mnou? Co má k obědu Leošova holka nebo proč je Zeman opět za burana číslo jedna? To vše se dočtete právě dnes… tak jdeme na to!

Saša má lásku… no a co?!

Saša Rašilov má vztah s herečkou Lídou Němečkovou… haloooo, prosím vás, lidi, nedělejme z toho zase kauzu. Saša je muž, který nikoho nepodvádí, je svobodný, a proto nevidím důvod, co je tak závratně zajímavého na tom, že má momentálně krásný vztah. Jeho přítelkyně Lída je moje kamarádka. Vnímám ji jako opravdu talentovanou herečku, se kterou je vždycky velká prdel! Ano, je to tak! Má výborný smysl pro humor a přitom si s ní můžete povídat i o těch nejsložitějších tématech světa… Spolu jsme se seznámily, když jsme spolu hrály v divadelní hře „Ošálené holky/i“ a následně ještě ve hře „Noční šichta“. Zkrátka chci říct… nechte je na pokoji… Žádné nevěry, rozvody, porody atd. se zde nekonají. Tímto objasněním doufám, že jim budete jen a pouze přát lásku a kupu štěstí! …co to kecám… žijeme přece v Čechách, že…

Karel v IKEM

Jako asi každému tak i ke mně se dostala zpráva o tom, že Karel Gott měl srdeční slabost a musel jít předčasně na operaci srdce (76). To, jak to má konkrétně se svým zdravotním stavem, je dle mého názoru ztráta času rozebírat, protože se to nedozví nikdo krom jeho blízké rodiny. Víte, hlavně chci říct, že mě to šokovalo a hlavně jsem si uvědomila, jak by svět kolem nás mohl vůbec existovat bez našeho Mistra a velkého frajera století Karla. Víte, jen doufám, že mu špatně nebylo i z toho, jak koncertoval každou chvíli a do toho, když přišel domů, si začal naplno hrát se svými malými dětmi, nikdo by se neměl až tak přepínat. Zdraví je jen jedno a není to jen fráze. Přeji Karlovi mnoho síly a věřím, že vše zvládne a bude brzy zase fit.

P. S.: Ivano(ko), nepřepínej ho tak…

Zeman zase buranem

Vím, že toto asi nebude zajímat mnoho z vás, ale toto, co se stalo, byla pro mě další poslední kapka… u pana prezidenta Miloše Zemana. Už nejde jen o to, že znehodnotil a zesměšnil předávání vyznamenání na Pražském hradě lidem, kteří třeba za svůj život toho moc nedokázali… (za chvíli si tam přivolá Mesarošovou… nebo Macuru?!). Ale teď chtěl zneuctít i slavný dostih o cenu prezidenta republiky, který se tady u nás v Čechách pořádá již od dob pana prezidenta Masaryka. Ale pro našeho buráka z Vysočiny to není dostatečně stará tradice. Jasně, ono je lepší poslouchat Alexandrovce a rozdávat vyznamenání herečkám, co naposledy hrály štěk před sto lety… a donášely na lidi kolem sebe StB… Víte co… ono je možná i lepší, že na takové akce typu dostih apod. nechodí… protože už jen jeho přítomnost vzbuzuje u ostatních odpor a znechucení celého dne!

Koblížek možná jí i koblížky

Zrovna včera jsem si zašla i s mojí rodinkou do jedné řecké restaurace v centru. Asi po dvaceti minutách jsem si všimla toho, že mě někdo od vedlejšího stolu pozoruje. No a kdo to nebyl? Ta nová bruneta, co chodí s Leošem Marešem. Nevím, co přesně je její profesí, ale moje sestra Charlotte mi ukázala její profil na sociální síti, kde jsem zjistila, že se jmenuje Monika Koblížková a ráda se prezentuje tím, že buď jí málo, vůbec anebo jen organic věci. Tak a tady jsem pro vás odhalila pravdu o tom, jak to vlastně je… na oběd si zašla s nějakým pánem a organic jídlem se fakt necpala. Potom, kam jídlo doputovalo, a jestli vůbec někam dál než do žaludku, se 100% jistotou říct nemohu, ale proč si o tom doma takhle nezadumat. Jak vlastně stejně nikdo z nás nemá až tak pevnou vůli.

Ciaoooo, Ornella

Související články

Další články