Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ornella provokatérka: Neuvěříte, kdo z naší rodiny se vyprsí v Playboyi! A já to nejsem!

Ornellu Koktovou předběhla její sestra Charlotta.
Zdroj: Ornella Koktová
Ano, tak trochu jsem se rozhodla pro Vás před Vánocemi odkrýt přesný profil lidí z mé famílie. Tentokrát, jak je již z titulku jasné, se pobavíme o mojí sestře Charlotte. Tak tedy… Když se 5. srpna 1996 na Bulovce ozval silný řev ze sálu, nemohl to být nikdo jiný nežli pětikilové baby se zmačkaným ksichtíkem Charlotte. Tenkrát pan doktor prý pronesl památnou větu, která vesměs povídala o tom, že je to největší mimino za celý rok a že jí rovnou asi věnují tašku do školy… Až půjde z porodnice. Jo, tak to bylo. A jelikož už od toho dne veškerá pozornost nebyla zaměřena na mě, museli mi koupit mikrofon, abych toho nového „vetřelce“ přežila ve zdraví.

V průběhu dětství jsme zažily s Charly mnohé. Například všem vypráví historku o tom, jak jsme na túře ve Špindlu po asi 150 kilometrech pěšky snědli všichni Snickers a já jsem ji následně vrátila do koloběhu přírody v lese. Ale tak to nebylo. Nebo všem dodnes vypráví, jak umím čůrat jako chlap, jo, to umím pekelně dobře.

Charlotte se taky snadno počůrávala, protože jsem ji mučila lechtáním, až z toho plakala. Mnohokrát mě málem při našich bitkách udusila, protože si uvědomila sílu svého těla už tenkrát. Nebo mi osobně přišlo extrémně vtipné, jak jednou při skákání na posteli narazila hlavou do zdi v hotelu. Jo, to byl můj den!!! Ne, mám ji ráda, ale historky, kde se někomu něco stane a já jsem v cajku, mě vždycky dostanou…

Potom dětství plné ústrků starší sestry, Charly začala dospívat. Konkrétně k dnešním dnům se začala proslavovat jako Kim Kardashian (35), zkrátka hlavně svým velkým sexy zadkem. To se rozrostlo až v obrovskou poptávku. Prostě je tu to, že se o naši malou pětikilovou holčičku přihlásil rovnou Playboy. Jako mě přeskočili a Charlotte mě předběhne?! Ahaaaa! Ne, vtipkuju a přeju jí to! A to, že to byl rovnou příkaz od pana nejvyššího, snad zmiňovat nemusím. Jo, Hugh Hefner měl vždycky slabost pro blondýnky a já ho teď zradila tou svojí proměnou, patří mi to! Takže všichni honimírové světa, modlete se, ať na Vás ještě nějaké to číslo na stáncích zbyde. Tak zase příště. Pusu!

Ornella

Související články

Další články