V průběhu dětství jsme zažily s Charly mnohé. Například všem vypráví historku o tom, jak jsme na túře ve Špindlu po asi 150 kilometrech pěšky snědli všichni Snickers a já jsem ji následně vrátila do koloběhu přírody v lese. Ale tak to nebylo. Nebo všem dodnes vypráví, jak umím čůrat jako chlap, jo, to umím pekelně dobře.

Charlotte se taky snadno počůrávala, protože jsem ji mučila lechtáním, až z toho plakala. Mnohokrát mě málem při našich bitkách udusila, protože si uvědomila sílu svého těla už tenkrát. Nebo mi osobně přišlo extrémně vtipné, jak jednou při skákání na posteli narazila hlavou do zdi v hotelu. Jo, to byl můj den!!! Ne, mám ji ráda, ale historky, kde se někomu něco stane a já jsem v cajku, mě vždycky dostanou…

Potom dětství plné ústrků starší sestry, Charly začala dospívat. Konkrétně k dnešním dnům se začala proslavovat jako Kim Kardashian (35), zkrátka hlavně svým velkým sexy zadkem. To se rozrostlo až v obrovskou poptávku. Prostě je tu to, že se o naši malou pětikilovou holčičku přihlásil rovnou Playboy. Jako mě přeskočili a Charlotte mě předběhne?! Ahaaaa! Ne, vtipkuju a přeju jí to! A to, že to byl rovnou příkaz od pana nejvyššího, snad zmiňovat nemusím. Jo, Hugh Hefner měl vždycky slabost pro blondýnky a já ho teď zradila tou svojí proměnou, patří mi to! Takže všichni honimírové světa, modlete se, ať na Vás ještě nějaké to číslo na stáncích zbyde. Tak zase příště. Pusu!

Ornella