Hitler pod křížkem

Včera jsem se po krátké chřipce konečně dokopala do kina na film Lída Baarová, o kterém se spíše mluví jako o filmu, co se Renčovi nepovedl. Nepatřím k těm lidem, co něco odsuzují nebo pomlouvají, aniž by měli možnost danou věc vidět či slyšet. A tak jsem se na vše vykašlala a zamířila do toho kina. Sál byl z 3/4 plný a atmosféra podivná. Bohužel, některé záporné reakce byly oprávněné z toho kvanta recenzí, ale na druhou stranu ten film obsahuje i mnoho povedených scén. Začnu tedy těmi zápornými… Největší kámen úrazu celého filmu je Pavel Kříž (lidově náš básník z Básníků), který na mě působil komicky, až to zavánělo parodií. Na roli Hitlera bych rozhodně zvolila pro české publikum absolutně neznámého herce… Představme si třeba Brada Pitta coby Hitlera v nějakém hollywoodském snímku. Už dopředu je jasné, že by to zkrátka nešlo. Dále mě zklamala milostná scéna, kde Baarová má sex s Goebbelsem. Sakra, kdo je zvědavý na hekací scény v ohni a naprosto žádnou nahotu. I Kate Winslet byla v Titanicu nahá a tohle rozhodně Titanic nebyl! Ale abych nezapomněla na ty klady. Obsazení Goebbelse bylo naprosto perfektní! Autentické záběry spojené s herečkami na začátku, příjezd do Berlína byl dokonalý. Takže to dokazuje, že film neobsahoval jen to špatné! Mé hodnocení… Jak říkávala Vendulka v Básnících: „Za lidovku.“

Miss Dětský domov

Veronika Kašáková se z 99 % prezentuje a uplatňuje tím, že žila bohužel v dětském domově. Všem dětem bez domova chce ale ukázat tu správnou cestu, jak se dostat z nejhoršího a třeba se přihlásit i do Miss. Nic proti tomu, je to ušlechtilé gesto. Momentálně chtěla při pražské oblevě předvést nový „nano jarní“ sestřih. Jo, všimla jsem si, že poslední dobou se všichni začali stříhat na klučíky, ale mě to moc nebaví. Bohužel, Veronika v novém sestřihu zestárla a vypadá na ročník '68. To jistě potěší Jardu Jágra, ale nezachrání to ani fotka malých dětí se srdíčky u jejího auta.

Kim Kardashian Jackson

Jistě sledujete Instagram a profil Kim Kardashian West (35). A jestli ne, tak stopro kecáte! Kim se šíleně straní společnosti, protože chce vylézt ze své ulity jako super modelka 90. let. Bohužel, její ségra Kourtney byla sdílnější a postla si fotku i s její ségrou na Instagram. Ohlasy jsou až děsivé… Hlavně narážky na Kim a její oteklý obličej. No jasně, zkuste si být na den hispánkou po porodu a uvidíte. No vlastně nám stačí i ty slovanské kořeny. Jo, byl to děs, ten proces „back in shape“. Takže tolerance!

Krásný den, PUSU,

Ornella