Ken z devadesátek…

Jistý pan Paulat se u nás nazývá „český Ken“. No tak zaprvé, toto přirovnání nechápu, protože já osobně jsem Barbie a Keny měla od mala a vím, jak vypadají! Maximální vysvětlení tohoto jevu u nás je asi to, že jistý „český Ken“ má v sobě asi stejně plastu jako ten pravý. Jo, je to hypotéza, samozřejmě. Ale teď k věci. Nedávno jsem zahlédla článek o tom, kde tato osoba mluví o tom, jaké známé tváře to vlastně zná. O těch československých se mi psát nechce, protože je to nuda. Ale co mě pobavilo, byla jeho historka o tom, jak se kamarádí s Eltonem Johnem, jeho partnerem i dětmi. Docela zajímavé bylo, že ke každé jiné osobě měl fotku tak z roku 94, ale s Eltonem byl dokonce na dovolené a neukázal ani jednu fanouškovskou. Hahahaha… A příště zase o Karkulce, prosím.

Monika versus Monika

Už podle titulku jistě tušíte, o jakých vlastně Monikách je tu asi řeč. Malá nápověda. Jsou to dvě nejznámější a jistě veřejně „nejvlivnější“ Moniky u nás. Furt nic? No přece Babišová (41) (není za něj vdaná, jen se přejmenovala) a ta druhá je moje máma alias barrandovská Tchyně! Máma teď nedávno byla na akci spojené se svou televizí, kde vystupuje, a když jsem viděla fotky z oné akce, trklo mě to hned! Ten výraz ve tváři, obě narozené v první polovině 70. let… A ten kožený outfit, co mají obě tak moc v oblibě. Jasně, peroxid na blond vlasy mají obě taky v lásce! Ale ještě k tomu outfitu, myslíte si třeba, že obě milují Tublatanku a to je ten důvod k mega lásce ke koženým věcem? Moje máma je miluje, tak to Monika Babišová musí taky. Příště bych prosila pana Moravce, aby si místo pana Kalouska s panem Babišem (61) pozval tyto dvě Moničky. No co, udělá v okamžiku všem hezčí neděli, přece partie dvou blondýn!

Aplikace KKW

Kim Kardashian West (34) má od září aktivní svoji aplikaci. Nejen ona, ale i její sestry. Musím říct, že na Kim osobně miluju její dokonalý make-up a většinou povedené modely. Mám ráda ten svůdný styl, který je zároveň tak elegantní. Jo, a taky bych chtěla veřejně sdělit 99 % make-up artistům u nás v ČR, aby se konečně naučili líčit tak, aby výsledek byl stejný jako právě u ní. Jo, flákáte to. A mě štve si po většině z vás opravovat svůj make-up. Ale zpátky k té aplikaci. Stojí měsíčně skoro 3 eura a podle mé zkušenosti stojí za prd. Sekce typu čím je Kim posedlá… Odpověď je stejně na jejím Instagramu. Další sekce jak se dělá můj make-up… Všechno je už natočené na YouTube (rada pro vás „vizážisti“!). Živé vysílání… Haló, existuje už aplikace Periscope a skoro všechny hvězdy už dávno vysílají. Jo, i já, hahaha! A takhle mohu pokračovat dál a dál. Takže nedoporučuji. Když ji sledujete na Instagramu, je to zdarma a ještě přehlednější. Další aplikace jejích sester jsou na stejné kopyto.

Tak to bylo pro dnešek vše a já se na Vás zase budu těšit příště!

Pusu, Ornella