Chronicky „nemocná“ Krainová

To, že Simona Krainová (42) vyhledává za každou cenu pozornost, jste si všichni už za ta léta asi všimli. Ale toto léto ještě trochu víc přidala. Vymyslela si totiž úžasný plán, jak znovu rozvířit už tak moc stojaté vody našeho showbusinessu. Když už vyschl i pramen Vltavy, tak se do toho musí přece šlápnout. Takže Simona si na svůj obličej napatlala větší množství tvářenky s tím, že prý upozorňuje na nemocné s rosaceou. Dle jejích slov na ni byli kolemjdoucí zlí, protože ji dostatečně neobdivovali, a ukončila svoji „akcičku“ větou o tom, jak moc je úzkostlivou matkou a že bude chránit před tímto onemocněním celou rodinu. Jistě tím myslela i svoji chůvu, která je s dětmi 24 hodin denně. No Simono, možná bys mohla poradit Táně Kuchařové, aby se převlíkla za seniorku, co to má za pár… když má tu svoji nadaci „pomoc seniorům“… nebo jak se jmenuje. Jo, hádáš správně, bylo by to stejně trapný jak ta tvoje tvářenka.

Zapírat, zapírat…, Felixi?

Nikdo to nečekal, ale i tak k tomu došlo. Felix (72) se konečně Dádě (59) přiznal. Jestli k tomu dospěl po mírném použití „španělské boty“, to se přesně neví, ale co, kápnul nakonec božskou. Dáda to pak okomentovala tím, že mu odpouští a že jejich manželství je natolik silné, že ho nějaká nicotná nevěra neohrozí. Jak jsem zmínila už v minulých blozích, Dáda žije s umělcem a těchto situací měla už více než dost… Měla by mít svatozář a Felix by měl pelášit do Pařížský ke Cartierovi pro hodně velký odpustek. Jako Felixi, Dáda má taky jenom jedny (spíš miliardu) nervy… tak si to hezky odpykej. A pěkně se stylem!

Nahá babička Sharon Stone

Sharon Stone se nechala nafotit Markem Abrahasem jen v rouše Eviným. Na těchto fotkách vypadá její tělo tak na 35 let, i když je Sharon 57 let. Víte, viděla jsem její paparazzi snímky, na kterých vypadá jako seschlá hrozinka, a proto mě pobuřuje, že byl někdo tyto snímky vůbec schopen vydat. Podle mě ty fotky degradují ženy v jejím věku. Tyhle fotky totiž nebudou přinášet radost a pozitivní energii z toho, že i takto zralá žena před šedesátkou může vypadat o třicet let mladší, ne, to opravdu ne. Spíš se ženy kouknou na ty fotky a pak na sebe do zrcadla a řeknou si „Asi za nic nestojím, když tohle bude teď bráno jako standardní vzhled ženy před šedesátkou“. Dámy, buďte v klidu. Zadejte do Googlu Sharon Stone bez make-upu a dále se můžete jenom smát. Já vím moc dobře, že i když žena v tomto věku cvičí třeba jógu 3× denně, stejně výsledek nebude mladší tělo. Takže buďte klidné a jen se v koutku duše zasmějte. Víte, stejně je to asi menší „prokletí“ té Sharon. Jistá „Rebeka“ jí poslala jednou na festivalu ve Varech svoji sukni, protože se jí prý moc líbila. A to asi Sharon poznamenalo. Není prostě radno si brát něco od falešných nejen zpěvaček… Blééé.