Vlaďka a nemoc šílených krav

Vlaďka Erbová se poslední dobou vyznamenala tím, že se rozvádí s bývalým fotbalistou a momentálně i „ne-trenérem“ Tomášem Řepkou. Pak tu byl jistý Guláš, co se jí staral o „zahrádku“, nemoc šílených… jasně, že ne krav… nevím, co jí bylo, prý umírala na lůžku, ale za pár dní si to promenádovala v prádle na jedné přehlídce ke příležitosti křtu kalendáře v amazonském stylu. Bohužel najmout si Vlaďku asi nebylo dvakrát moudré. Zrovna pro toto amazonské téma. Kdokoliv totiž Vlaďku spatřil, pomyslel si, že stojí asi před cigánskou kartářkou, která vyvěští příznivou budoucnost z lógru. Nene, tento look se vážně nepovedl.

Jinak co bych alespoň pochválila, je postava. Tu si tato modelína drží po dětech pěkně. Ale co si budeme říkat, každá ženská, co má nervy, lítá na záchod jako splašená. Amen.

Bůček bez bůčku

Jasně všichni víme, že Eliška Bučková (26) je kost a kůže bez bůčku, jako by chtěla pokořit své vlastní jméno… Ale co hůř. Vyšel nový single k Vánočnímu Kameňáku. Jasně, nebude to žádná inťoušská nebo bůhvíjak vtipná komedie… ale teď je tady řeč o té písni. O kombinaci Bůčkové a Walda Gangu. Spíše než o zpěv tady jde o „profesionální“ recitaci s doprovodem rádoby vánoční hudby (kopie z filmu Láska nebeská – Billy Mack – „Christmas is all around“).

Zkrátka a jistě bych Elišce předběžně nadělila lepicí pásku přes pusu a k jejím přišitým uším bych přidělala sluchátka s opravdickou hudbou… K té holce by jistě šel Black Sabbath. Jasně, neví, co to je… tak jí to raději vygooglujte.

Rozešli jsme se v dobrém

Jak to tak už bývá… každé hovn* jednou vypluje na hladinu. Promiňte mi tu vulgaritu, ale lidově se to fakt jinak napsat nedá. Herec a zpěvák Roman Vojtek, ten, co před měsíci odešel ještě od tehdy těhotné přítelkyně, byl nachytán s novou. Nikoho nepřekvapí, že nové dívce je tak kolem patnácti let, že je blond a… nic dál už podstatné není. To, jestli tu dívenka, nebo už nějaká jiná, byla v době rozchodu, nikdo neví. Představte si, že ani já to NEVÍM, a to je už co říct! Ale co mě opravdu vytáčí, jsou opět další klišé věty typu… „rozešli jsme se v dobrém…. jsme přátelé na život a na smrt“. Sakra, tak už dost……. nikoho tyhle žvásty nezajímají. My jako lidé informovaní chceme syrové a krvavé masíčko, a ne žrát tuhle cukrovou vatu. Takže se už Romane pochlap a vybal to.

Ornellinčiny Vánoce

A co se mě a mé rodiny týče. Tak se, moji milí čtenáři, můžete opět těšit na nějaký ten vánoční tip. A o čem asi tak bude… no, vánoční přáníčka mám už poslaná a dále mě čeká další várka pečení. Věřte, že i v některých se sádlo najde… Už se těším, jak z lidí kolem sebe udělám mega koule!!! Hahahaha. Tak se mějte krásně!

Pusu, vaše Ornella!