Inna se třemi křížky Inna Puhajková slaví už třicet… A tak jsem se nad tím asi jednu vteřinu svého života pozastavila a popřemýšlela o jejím „ZNÁMÉM“ životě profesionální přítelkyně sportovců. No hlavně Jágra… Tato zpočátku nenápadná Ukrajinka si splnila sen, čte sportovní zprávy a má dalšího sportovce. Nedávno se jí někdo ptal, nebo spíš naznačoval, zda to těch x let s Jaromírem nebyla ztráta času, kterou s ním teď prožívá další z řady nenápadných blondýnek. Prý ne. Splnil se jí sen číst ze čtecího a k tomu si nabrnkla fotbalistu z Vysočiny (fakt terno… HAHAHAHAHA). S ním by dokonce nevylučovala založení rodiny. Jistě, určitě se ti dva k sobě hodí… a vůbec to není špatný nápad žít na Vysočině a dál žít ve stínu Jardy Jágra.

Možná přijde i kouzelník Já vím, nejsem zrovna z generace, která by měla znát tuto kultovní českou show, ale já zkrátka miluju pořad Možná přijde i kouzelník… protože v dnešní době je v televizi taková nuda, že archiv ČT je zlatý důl! Opravdu mě nebaví věčné talentové show plné prázdnoty a předem určených vítězů. Teď už zase zpátky… Mnoho z vás se jistě dočetlo, že jedna z hlavních tváří tohoto pořadu opustila náš svět. Paní Jaroslava Hanušová. Opravdu smekám před její kariérou a doufám, že jí je tam nahoře líp. Nicméně mě dost zklamalo, jak se někteří její kolegové na její poslední cestu oblékli. Konkrétně je tu řeč o Martinu Dejdarovi. Ten člověk si vzal červený svetr, oprané rifle a bílou bundu s beránkem?! Tomu se říká neúcta k zesnulému a buranství první třídy! Martine, styďte se… a když už bez takového ohozu nemůžete dát ani ránu… raději nikam nechoďte!

Smetana a Anděl?! Emma Smetana (28) je případ sám o sobě. Samozvaná všeumělkyně je totiž nominovaná na cenu Anděl! Její singl Waiting je absolutně o ničem, a navíc její hlasový rozsah v této písni je spíše recitační! Zhlédnutí na YouTube je 101 233 zhlédnutí… s porovnáním například s Barborou Polákovou a jejími 11 miliony k písni Nafrněná je směšné… Dokonce i Dominika Myslivcová (21) má u svého „Pink Rapu“ 2 miliony!!! Kristepane… tohle je vážně důkaz toho, že tyto ceny jsou spíše brány z pozérského pohledu. Miluju alternativní hudbu v čele s královnou Lana Del Rey, kterou chce Emma očividně kopírovat. Ale halooooo, to se ti, „Emičko“, nepodaří… Zůstaň tedy raději jako tvá kolegyně Inna u toho čtecího. A co se týče cen Anděl, raději dejte šanci opravdu talentovanějším umělcům, kteří umějí a nemusí být hned bulvárně známí, o tom hudba přece není!

Tak zase příště…snad už se tak pro příště nevytočím… hahaha…

Pusu, Ornella