Felixi, „achtung“!

Felix Slováček (72) je asi opravdu nenapravitelným mučedníkem svazku, kterému se říká manželství. Mučedníkem píšu proto, že se mi zdá, že se v něm trápí stejně nebo i o něco víc než Dáda Patrasová (59). O té jsem v minulosti psala, a tak všichni víte, že stojím na její straně barikády. Ale teď zpátky k Felixovi. Proboha proč?! Rozvodové řízení se zrušilo za pět minut dvanáct a už to vypadalo, že vše bylo zapomenuto a jede se dál. Jenomže to by se Felix nemohl vydat na průzkum jednoho plesu v Mariánských Lázních. Zde byl totiž opět vidět se svojí ex a možná (asi určitě) stávající milenkou. Felixi! Jestli zahýbáš, tak to dělej v utajení! Abys neranil city dalších ve svém okolí, a pokud si Dádu umluvil ke zrušení rozvodu, tak by ses měl stydět. Je mi jí totiž velice líto a přála bych jí, aby byla volná a mohla najít klid a štěstí u někoho jiného.

Miliardářská horečka

Miranda Kerr, Babišová (41), Doležalová, Šeredová (37) – tahle jména asi všichni známe. Hlavně z médií, kde z těchto žen vytvořili lovkyně „miliardářů“. V tomto případě se z této malé řádky dá opravdu zařadit na miliardářský post jen Miranda Kerr a Alena Šeredová. Ostatní totiž NEJSOU ženami miliardářů. Jedna je s totálně „zaúvěrovaným“ člověkem, co ručí i svým barákem, a ostatní mají vše ve svých firmách. Ale fakticky NIKDO z dotyčných nemá na kontě v čistém ani jednu miliardu, nebo k ní má hodně, ale opravdu hodně daleko. Takže konečně to už pochopte. A nevěřte všemu, co čtete. Protože to slovo miliardář znamená asi to samé jako před revolucí zelinář.

Ornellina „Kšanda“

Plno z Vás ví, že už delší dobu koketuji s herectvím, musím se přiznat, že to byl můj sen už od dětství. Zatím mám za sebou odehrání dvou alternativních divadelních představení, které se hrály v Meet Factory, nějaký ten videoklip a jako poslední zkušenost malá rolička v seriálu Bezdružice, který všichni tak rychle zkritizovali. Avšak po té poslední zkušenosti a nějakých mých momentálních plánech jsem si myslela, že celý tento sen na delší dobu pověsím na hřebík. Pak se mi však ozval pan herec a režisér v jednom Jaroslav Sypal. Všichni ho jistě znáte z filmu Byl jednou jeden polda, poručík Hrubec! Abych to neprodlužovala, byla mi tedy nabídnuta role, kde budu alternovat Miluši Bittnerovou (38) ve hře „Kšanda“ v divadle U Hasičů. Už se mooooc těším, až se s Vámi všemi uvidím 18. 3. 2016 od 19 hodin právě tam!

P. S.: Květiny mi můžete předat osobně i u mé šatny! Kisssss! Pa pa, Ornella!