Four Seasons Baby

Jasně, není to zas až tak šokující, ale já a hotely Four Seasons zkrátka patříme k sobě. Už jsem se teď všemožně dočítala jak v momentě, kdy se za Pepou zavřely dveře od nemocnice, jsem já začala řádit. Jistě jsem teď v Praze, mám určitou „svobodu“, někdy hlídání, a tak si zkrátka užívám skoro jako dřív… To znamená, že jsem si po delší době opět udělala čas na návštěvu kadeřníka v Salónu Papilio Prague, kde jsem se cítila jako královna. A hlavně mám konečně čas se sejít s přáteli, na které nebyl vůbec čas. A tak jsem své první dny a večery „svobody“ nemohla odstartovat nikde jinde než večeří a následně povedenou party v hotelu Four Seasons v Praze. Ach, konečně mi opět indičtí a ruští miliardáři nabízeli diamanty a výlety soukromým tryskáčem do Paříže nebo New Yorku. Jistě, řekla jsem jim, že jsem vdaná a že nemám zájem o až tak velkou společnost, ale povídejte něco mocným mužům… O to víc je láká zakázané ovoce. Stejně jako mě…

Šlágr woe!

Tak a je to tady. V životě by mě ani ve snu nenapadlo, že bych mohla psát o televizi našich seniorů TV Šlágr. Ale bohužel, nemohu jinak. Je tam jistý pan ředitel a hlavní moderátor v jednom, jmenuje se Karel Peterka. Vím to jen proto, že jsem navštívila svoji babičku a jí to tam hrálo na plný koule. No zkrátka tento člověk začal mezi písničkami vyprávět o tom, jak mu žaludek přirostl k žebrům, a ukončil to tím, jak si kvůli tomu už v životě nebude moci krknout po pivu a podobně! Takže pokud se na nějaké party trošičku něčím sjedete, rozhodně si nezapomeňte pustit tuto stanici v televizi! Protože já chcípala smíchy i bez drog! Máš „shit“ den? Šlágr ti ho vyladí do kosmických rozměrů!

Ivanka Label

Podle nadpisu se neřiďte, moji milí, není tu teď řeč o mladé Ivance Trump, která má své jméno jako opravdovou značku pro oblečení, boty, parfém a tak dále. Bohužel, hovoříme o Ivaně Gottové. Ta si laicky řečeno zařídila to, aby její jméno nebylo využito pro obchod s čímkoliv. Tady si to před ní udělala i Bohdalová, Lucie Bílá anebo její choť. Musím s lítostí k Ivaně však konstatovat, že mrhala svým časem, protože není brána jako zajímavá osobnost, se kterou by se nějaký produkt mohl spojovat. To bohužel jednou takhle využili mé jméno v době mého těhotenství. Byla to reklama na pračku s názvem "blablabla Buben jako Ornella“. Doufám, že alespoň toto Vás dnes pobavilo!