Jsi to, co jsi?! Určitě si všichni pamatujete pořad Jste to, co jíte!. Jestli ne, tak kecáte… byl to tenkrát hit. No ale proč já tady o tom blábolím. Víte, ta babka, co to moderovala? Tak ta letošní rok bude účinkovat v pořadu StarDance. Nechápu, kde ji vykopali po těch letech, ale budiž. Paní Kateřina Cajthamlová (53) (tak se jmenuje… píšu to sem po písmenku) se už neskutečně těší, až vypukne celá show a blablabla… zhubla a blablabla. Koho zajímají ty pindy… No nic, tady jde o to, že já odhalila jeden skrytý příbuzenský vztah. A víte s kým??? Je to Jana Doležalová. Ta se prý ve společnosti už řadí do skupinky starých panen (já to fakt neurčuji!) a podobou se už mílovými kroky k této paní blíží. Nevěříte? Tak mrkněte do galerie a najděte tam alespoň pět rozdílů…

Bez podprdy… prdy Byl tu v Praze svátek módy neboli Fashion Week. Osobně jsem dala přednost jiné zábavě… (kvůli které teď musím nosit ortézu), ale co, mrknu na to, co se tam dělo. Zkrátka nic světoborného, jen jsem si všimla titulku „Dara opět bez podprdy“. Víte co, já jsem teď zas točila s Heidi Janků Intim night bez podprdy… a že v tom studiu byla sakra zima. Ale víte, jaký je rozdíl mezi mnou a Darou Rolins (42)? Dara má nárazníky naplněné bůhví čím a mlíko to fakt není, a já tam mám přírodní matroš, který je opravdu od přírody, a jako to je u Dary, nestojí. Ale jsou určité druhy látek, které vše udrží tam, kde mají ňadra být, a to mi ke štěstí stačí. Takže teď pro všechny: Neposírejte se ze stojících, na pohmat tvrdých nárazníků! Ony ty měkoučké přírodní jsou větší „pošušňáníčko“.

YouTube HVĚZDA Právě v těchto dnech vyšel nový videoklip k nové písni Jana Bendiga „YouTube HVĚZDA“. Je jasné, že v této písni Honza nezapomněl zmínit takřka celý náš hvězdný tým blogerek na eXtra.cz! Píseň je sexy a už si ji oblíbili i někteří posluchači ve Francii. Ano, i já jsem v šoku!!! Ale je to tak. Honzovi přeju, ať se mu daří v jeho koncertování, které ho teď čeká, a vám nezbývá už nic jiného než si tenhle song pustit a dát LIKE!

Tak CIAOOOO a zase příště tady na eXtra.cz!!!