Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Ornella provokatérka: Co si myslím o skandálku Jágra s nějakou ostravskou c*urou?

Chcete vypadat třeba jako Míša Ochotská? Po tomhle článku už nikdy chtít
nebudete!
Zdroj: Ornella Koktová
Mysleli jste si, že jsem tentokrát zapomněla okomentovat a zhodnotit kauzičku Jágr a kdo je jeho nová gorilka? Pokud ANO, tak jste se zmýlili, protože takovou analýzu, jakou jsem dnes napsala, jste opravdu nikde jinde číst nemohli. A pokud by se Vám to ještě zdálo málo, tak se neplašte, recept na mládí dnešní blog přináší také. A že chcete vypadat třeba jako Míša Ochotská? Po tomhle článku už nikdy chtít nebudete! Ať žije slanina a šunka od kosti. HEJ, HEJ, HEJ! Začínáme teď!

Gorilka, Jágr a jeho neteř, nebo co?

Jasně, už všichni v tomto státě rozebrali až kam „skandálek“ Jágra s nějakou ostravskou courou. Božeeeeee můj! Zaprvé tohle hokejisti dělají furt, a jestli si, holky, myslíte, že najít si hokejistu je úžasný, tak se pletete. Své o tom určitě ví („neví“) Vondráčková. Ale co, dneska nepíšu o jejich rodince. Jen chci vzkázat všem holkám, že hokejky jsou na hovn*. Ženit se to nechce, rychle nabyl, rychle pozbyl (u většiny), neumí to investovat, halda kamarádíčků chce furt půjčovat a nakonec to nekonečně neukojitelné PENISO-EGO. Jo, je to tak. Proč se asi Jágr nikdy neoženil. Jasně, důvod číslo jedna je sice jeho matka, ale hned za tím jsou ty řady „gorilek“ v jeho pelechu.

Jinak ta jeho fotka s gorilí samicí? To mělo být vtipný?! Milé dámy, pokud v sobě máte alespoň špetičku intelektu, tak tohle Vám vtipný nikdy připadat nebude. Ale co! Skoro celý národ se smál, až se za břicho popadal, protože Jágr je pro ně bůh… Blablabla. Jo, a ta nanynka Pavlína blogeee robeeee Jágrová je taky nepříjemný stvoření. Halooo, tvůj názor na kauzičku konkrétně mě vůbec nezajímá. Jsi nudná a tvá póza à la jsem skromná neteřinka z Kladna a zároveň mega vážný módní guru asi tak jako Francka Mumie je taky hodně diskutabilní téma. Adieuuuuuu Pájo!

Písařík zpívá?!

Právě jsem před chvíli viděla vteřinově Snídani s noHou… A víte, kdo tam zpíval jako neskrývaná reklama na „Mýdlového prince“??? Ten známý labužník cizích servírek Martin Písařík. Jo, to je ten, co se vzdáleností miliónů světelných let sexappealem liší třeba od Johnnyho Deppa. Bohužel se v tomto případě Oldřich Lichtenberg asi opravdu zmýlil. Podle mě tento člověk nemá vůbec hudební sluch a zpívá falešně. Můj verdikt zní jasně – vyhodit z domu a hlavně od mikrofonu. Tohle se fakt nedá poslouchat.

Recept na mládí!

Víte, co Vám musím prozradit, moji milí čtenáři? Jde o to, že když vidíte fotky v bulváru známých tváří (a někdy si třeba říkáte – ta vypadá furt dobře), někdy zdání klame. Z vlastní zkušenosti jsem zjistila, že milión blesků z foťáků vyhlazuje celebritám tváře! No nekecám. Ale když pak ty (hlavně) dámy vidíte v reálu, realita je poněkud jiná. Jedním z příkladů je ještě docela mladá Michaela Ochotská. Na fotkách vypadá úžasně a někdy až bezchybně, ale nemusíte panikařit. V reálu totiž díky své až přehnaně vychrtlé postavě (může to být jen můj názor) je samá vráska. Jo, uhádli jste správně. Je to způsobeno hlavně tou přehnanou vychrtlostí. Zaprvé to může narušit Váš ženský cyklus (všeobecně známo), vypadáte, jako že z Vás někdo vysál život, a nakonec nemáte jen propadlé tváře, co prý letí, ale hlavně díky tomu vlastníte žaluzie na čele a vějíře kolem očí, které měly přijít poněkud za delší čas. Takže nepanikařte, nebuďte vychrtlé a nezbaštěte vše, co si přečtete. Protože mít vrásky kolem očí jako Míša Ochotská mít opravdu nechcete.

Tak čau a PUSU Všem! A zase příště!

Související články

Další články