Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Ornella provokatérka: Celebrity, které říkají „pracujeme na miminku“, jsou neskutečně trapné!

Ornella se svojí sestru Charlottou, o které přiznává, že je závislá na
sociálních sítích.
Zdroj: Ornella Koktová
Uběhl další týden a je tady opět Ornella se svým blogem o všem, co ji v českém, ale i zahraničním šoubyznysu zaujme! Tak příjemné čtení a nezapomeňte nám napsat, zda s ní souhlasíte, nesouhlasíte nebo jak to tedy máte.

Nejstarší Gatsby

Nejstarší z rodu Kardashian, když nepočítám Caitlyn Jenner (exmanžela), je šedesát let. Ano, mluvíme tady o matce Kris. Její party se nesla ve stylu „Velký Gatsby“. To znamená, že byla více než pompézní. Ale co mě vyděsilo, byl její obličej právě na této oslavě. Jasně, dvě vrstvy obličeje se předtím strhly… (ta třetí je už kost), ale ten obličej jako by se zevnitř nafouknul jako pouťový balonek. Ale dost už o ní, co mě nejvíc bavilo, byly šaty Khloe Kardashian. Jo, takhle nějak si představuju zajímavou róbu… bling bling!

„Pracujeme na miminu…“

Nebudu úplně zmiňovat, o kom je tato zpráva… ale kdo se orientuje alespoň trošičku v showbusinessu, bude vědět. Heleďte, nesnáším vynucovací rozhovory o dětech. A už úplně nesnáším, když někdo skoro ve čtyřiceti oznamuje všem kolem sebe, že „pracují na miminku“. Bože, to je tak ubohé… Nejen že když se někdo stane v tomhle věku matkou, vysaje to tu ženu do morku kostí. Jo, já vím, ono se říká stará matka vedle dítěte omládne, ale ono to tak nefunguje. Mně je dvacet dva a jsem ráda, že mi síly stačí, a mít dítě před čtyřicítkou a ještě o tom nejméně rok nonstop povídat je TRAPAS! Nejen že tím žena vypadá jako neplodná fosilie, ale ještě nesmírně zoufale. „Halooo, chci se znovu vdát, neuteč mi, chlape! Už rok jsem nepolkla ani ibalgin…“ To je tak zábavný, jak ti muži jsou hloupí a žijou tím, že takhle „hodňoučká“ a „milující“ matka Tereza je vlastně taková už od přírody. Hahahaha. Tímto vydávám zákaz věty: „PRACUJEME NA MIMINKU.“

Není Balmain jako Balmain

Módní nadšenci moc dobře vědí, že do obchodů H&M se dostaly kousky navržené módním domem Balmain. Jen jsem tuto „veledůležitou“ událost chtěla zhodnotit tak, že ti, co stáli v šest ráno před vchodem, jsou úplní hlupáci. Jen pro orientaci, obyčejné koktejlky si v obchodu této pařížské značky koupíte tak okolo padesáti tisíc korun. Tudíž je jasné, že když si koupíte šaty Balmain v H&M za nějaké čtyři tisíce korun, rozdíl bude více než vidět. Nemluvě o tom, že v těch samých šatech potkáte stovky nadšených děvenek, které ani netuší, jak moc jsou mimo. Z marketingového pohledu tleskám těmto firmám, krásně podojily nižší a střední vrstvu tak, jak chtěly. Ostatním chci ušetřit zklamání z kvality a absolutní neoriginality a radím, NEKUPUJTE nic a budete víc „chic“.

Zákaz sociálních sítí

Herečka Kate Winslet svým dětem zakázala přístup na sociální sítě. Podle ní mají škodlivý vliv na děti a nemají žádný přínos. Musím se svěřit se svým názorem. Na jednu stranu chápu její obavy, protože jen při pohledu na mojí sestru Charlotte vidím, jak někdo umí být absolutně závislý na virtuální realitě a někdy se tím nechávat až moc unášet. Na straně druhé chápu, že dítě na druhém stupni je bez Facebooku a Instagramu absolutně mimo a jde o společenskou sebevraždu, kterou bych jako matka nechtěla mít na svědomí. Ale co bych tedy už konečně chtěla zmínit, je fakt, že co já zakážu svému synovi do budoucna, jsou brutální hry na počítači, kde se střílí. Nebudu podporovat násilí a nechci, aby na nějaké masakry mé dítě koukalo, a co hůř, ještě se bavilo zabíjením druhých. Snad jednou tyto hry zákony všude na světě zakážou!

Tak zase příště, pusu, Ornella

Související články

Další články