Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Ornella provokatérka: Bože, lidi, Lucka Vondráčková rozhodně není český svatý grál!

Ornella v tom má jasno.
Ornella na eXtra každý týden pravidelně hodnotí svými moudry aktuální dění ve světovém i českém šoubyznysu. Koho si vzala na mušku tentokrát?

Michaela Nosková a její další „taťulda“ Myslím si, že to opravdu není zas až tak dávno, co se Míša Nosková ukazovala se svou „životní láskou“, nějakým německým (asi i s tureckými kořeny) fotografem… ne, fakt už si úplně nevybavuji, co byl zač. Ale právě teď jsem Míšu (32) zahlédla opět s novým taťuldou své dcerky. Myslím, že holčička v tom už bude mít asi trošku guláš. Ale co, jiná rodina, jiná pravidla, že?!

Miley zbořila VMA’S Milion kostýmů a samá ta nahotinka. Ano, Miley (22) se zhostila své role moderátorky hudebních cen MTV na jedničku. Ovšem trošku mě zklamalo, že celý prs jsem jako další milion lidí mohla vidět pouze a jen jednou. Kostým, co mně se líbil nejvíc, je z ateliéru Versace s cinkajícími striptérskými křišťály á la BLING BLING style. To bych si vzala klidně na příštího Českého lva… hahahaha. Jinak propad v módním okýnku podle mě zažila Kim Kardashian. Ty šaty??? Halóóó!!! Jsi těhotná, Kim… a tak to nehraj na tu nejvíc sexy z rodiny. Tentokrát tě nespasil ani fór tvého muže (2020 budu určitě kandidovat na druhého opico-Obamu), zato tě totálně převálcovala malá Kylie… Že by výměna na pomyslném trůnu Kardashians?

Lucka (prý) ZHUBLA Jasně, je to dva měsíce od porodu Lucky Vondráčkové (35) a už se dočítám, jak v té Kanadě zhubla a je jak proutek. Bože, lidi, Lucka rozhodně není český svatý grál! To za prvé. A za druhé, nikdo nemůže být dva měsíce po porodu na 100 % zpět se svou úžasnou postavou (tedy jestli vůbec byla)! To, že Lucka dala na Facebook svoji fotku z nahrávacího studia ve vytahaném tričku, neznamená, že se ztrácí před očima! Nenávidím tohle pokrytecký lhaní… plus by se taky mohla holka někdy mrknout do drogerie po řasence… tohle už není roztomilý jako v jejích dvanácti letech.

Drama kolem kouření Ringova ptáčka Ringo Čech zažil drama s mladou herečkou Karolinou Gudasovou. Šlo o angažmá v jeho divadle a konkrétně ve hře Dívčí válka. Což o to… to by bylo v pořádku, ale tady jde o údajné obvinění z vynucování oné slavné „ústní zkoušky“. Takže asi tak. Tahle holka je úplně neznámá a ještě ráda by jisté partie podržela… vy víte komu… Ale ne, ona to chce uhrát na napadení nevinné dívenky. Jistě, ona je bezesporu neposkvrněnou pannou stejně tak jako postavy té hry. A už vůbec to neníííííííí předem vymyšlené PR celého divadla. Jo, milí čtenáři, takhle si s vámi prostřednictvím bulváru děláme kozy!

Tak zase příště tady na mém blogu na eXtra.cz! Pusu!

Mohlo by vás zajímat

Další články