Matka Ornella

Ahoooj všichni, opět Vám ráda napíšu aktuální novinky, ale také pochody matky dvouletého prďouska. Babičky nám tak trochu odpadly, manžel maká v kanclu, a tak je na mně, co vlastně celý den dělat. Když jsem jela vyřizovat kraviny do Prahy, tak jsem si řekla, přece toho svého chudáčka nepotáhnu jenom na vyzvednutí řidičáku a podobně zábavné věci. A tak jsme to s mojí babičkou vzaly směr planetárium ve Stromovce. Moc všem doporučuju, je to sranda, hlavně ten simulátor jízdy na Měsíci, akorát počítejte s tím, že si o vesmíru moc nepřečtete… A to v případě, že máte dítě, co vypne v celém okolí jakýkoliv počítač či naučné obrazovky právě již ve zmíněném planetáriu (fakt kdekoliv). Takže vřele doporučuji, stejně tak jako pořízení dětských čepiček od firmy BeeMy.cz , která vyrábí i slintáčky (pro děti, kterým rostou ještě zoubky). Na Quentinkovi to mám už vyzkoušené a na tyto momentální výkyvy teplot v ČR jsou zkrátka ideální! Protože starat se do toho všeho ještě o dítě s chřipkou, tak si to můžu už rovnou hodit!

Pozor na přechozený VZTAH!

Je to tak stará pravda a opět se ukázala v praxi. A to ta, že když je vztah přechozený, tak zkrátka míří přímo do kytek. A tohle se přesně stalo (skoro neznámé, je fakt ta okurka) modelce Tereze Zímové. Ta prý milion let chodila s nějakým podnikatelem Jardou H. a po x letech vztahu a dvou letech zásnub přišel ROZCHOD. Řeknu to na rovinu, kecy typu svatba stojí moc práce a času, nemůžeme najít místo, jsme zaneprázdněni… BLABLABLA. Největší snůška KECŮ!!! Jsou to jen bláboly. Já jsem svoji svatbu zorganizovala se vším všudy do cca 3 týdnů a byla fakt povedená (místo obřadu Pražský hrad… halooo?!)! Dámy, pokud se chcete vdát a nechcete skončit jako bezdětná stará panna po padesátce (přiznejte si to, že se chcete vdát, je to přirozené), nenápadně směrujte ten vztah. A pokud to nikam nevede, radši to ukončete, protože ty roky Vám nikdo nevrátí a ten frajer to má pak v „poho“. Co si budeme povídat…

Kate Upton buřtíkem

Konečně je to tady!!! Odporné časy twiggy jsou fakt v nenávratnu. Můžeme tedy přímo poděkovat Kate Upton a rodině Kardashian! Je mi fuk, jestli si někdo myslí, že jsou to blbky, ale prostě hýbou světem a mění ho k lepšímu. A tím myslím, že je konec ideálu krásy à la twiggy – ANOREKTIČEK. Jsem strašně ráda, že se fakt vrací do módy přirozená krása žen s křivkami, tak to prostě má být. Každá jsme něčím krásná. A že máme třeba vetší boky?! No a co!!! Kim Kardashian je na titulních stránkách Vogue a to, že jí zelenou dala i sama Anna Wintour, je poslední tečkou za tou nechutnou módou vychrtlých homosexuálních návrhářů prosazujících „ženy“, spíše dívky bez deka tuku. Buďte na své křivky hrdé a nebojte se jíst! Amen.

Farna + Vinaři = Never Mooore!

Byl to asi na začátku dobrý nápad, spojit Ewu Farnou, mně sympatického Františka Segrada (má fakt TALENT) a nějakou pro mě „no name“ Johanu Freywaldovou a vytvořit tím zpívající trio nové titulní písně k seriálu „Vinaři“. Ale co to jako má být?! Zaprvé tam slyším jenom Farnou, zadruhé v tom klipu pije Čvančarová pivo (kopírují totálně film Postřižiny) a chlapi na ni obdivně koukají jako na sexy bohyni, přitom tam ani nemá výstřih a vypadá jako stokilová mamina u písku pro mrňata, za třetí… To už nemá cenu dál rozebírat. Mé hodnocení tímto zní –100000000000 %. Nemluvě o diskuzích na sociálních sítích… Jaká to je katastrofa.

Tak papapapapapa příště, to se uvidíme „Na koníčka“. Pusu!