Národ sobě!!!

Ráda bych úvodem VAROVALA všechny občany ČR i celé Evropy. „Všichni si přejeme celoevropské řešení, ale musíme chránit i zájmy Maďarska a maďarských občanů. Loď je plná,“ řekl rakouskému serveru Die Presse mluvčí budapešťské vlády Zoltán Kovács. Tohle by se mělo aplikovat všude v Evropě. Chci mít evropský kontinent pro své (naše) děti a neztratit naši kulturu. Mateřská je skoro pro všechny matky v ČR 3 800 Kč na měsíc! A to máme živit ještě muslimské páry, co rodí průměrně 8 dětí??? To NEMŮŽE fungovat!

„Ludra a nemakačenka…!“

Nejen nad Tatrou sa blýská… Ale někdy to tak bývá i na Floridě. Jistá Nicole Novotná se prý snažila svést a odtáhnout od těhotné Diany Kobzanové jejího partnera Michaela Frolíka. Podle Diany je ta dívenka ludra a nemakačenka. Osobně musím říct, že nevím, co slovo ludra přesně znamená, ale nic lichotivého pod tím rozhodně nehledám. V tomto případě chápu Dianu v tom, že těhotenství je období, ve kterém by partner neměl blbnout, a když ano, tak by měl dostat hned jednu mezi nohy (i když ještě nebyla ruka v rukávě)! Ale víte co, mně ta Diana stejně nepřijde jako ta maminečka s ladným pohledem a aurou kouzelného období mateřství. Vždycky si vzpomenu na tu roznožku s pohledem až do krku, drsnou tóninu jejího hlasu… A veškeré iluze jsou pryč. Bičík si našel holt svého pána.

Jen počkej Felixi…

Důvěrné přátelství mezi Felixem Slováčkem a Lucií Gelemovou už není pro nikoho tajemstvím. Ale opravdu mi to nedalo se alespoň trošku o tom nezmínit. Víte, jsem ročník 93, a tudíž spadám do generace, kterou celé dětství doprovázela éra největší slávy Dády Patrasové. A proto musím VŠEM říct, že Dáda byla a stále je pro mě BOHYNĚ! Vždycky jsem jí fandila a byla mým vzorem, a proto mě hluboce mrzí, že má toto těžké období. Jasně, Felix asi nebyl vždy andílek, ale schopnost krotit se ho asi zcela opustila. Jak všichni víte, tak z vlastní zkušenosti neodsuzuji páry s větším věkovým rozdílem. Ale tomuto „páru“ své požehnání rozhodně nedám! Dádo, MÁME tě rádi a neboj, jsi krásná žena, a když na to přijde, tak Felixe vedle sebe ani nepotřebuješ.

Ilona a její kilča

Věčný boj s kily nejlepší kámošky Ivany Gottové, tedy Ilony Csákové je jako nekončící příběh. Nedávno jsem ji zaregistrovala na jedné akci v Rytířské ulici v Praze. Konstatuji, že postavu momentálně štíhlejší opravdu má, a za to jí tleskám. Muselo to dát hromadu práce přizpůsobit se pravidelnému jídelníčku a blablabla… Ale víte, co mě úplně nejvíc fascinovalo? Ten její „nový“ obličej. Nejdříve jsem si totiž myslela, že se za ni převlékl její taky dobrý kámoš/ka transvestita Pitty. Ne že by vypadala jako Freddy Krueger, ale co je moc, to je moc. Vypadat mladší je jedna věc, ale vypadat jako jiná osoba je zas věc druhá. Takže, vážení, až půjdete někdy na koncert, kde Ilona bude zpívat (a že fakt umíííí), tak nebojte, je to ona… Její štíhlejší a „vyhlazenější“ nové JÁ.

ZOO jako doma

Jsem správná a příkladná matka, a proto jsem zahájila letní sezónu v ZOO. Vždycky když koukám na ty utrápené matky, jak nejsou kolikrát schopny vymyslet nějaký program pro své děti… Skoro vždy to prý stejně padne na tu ZOO. Ale já to tak nemám. Nechodím s Quentinem do ZOO od ledna, ale až teď pěkně od června se sluníčkem v zádech. Takže po výletech na farmičky, po pohádkových parcích s princeznami a Kašpárky, bazénech v hotelích nebo poutích jsme si to štrámákovali pěkně do ZOO. Nejvíc mě teda bavila návštěva šelem a následně té mini tramvaje číslo 11 (děda s babičkou se tam shodou okolností v Dejvicích seznámili, takže mi tam babí málem dojetím plakala). A řeknu to narovinu. I mě bolí nohy, záda a zkrátka každičký sval v těle po tom neustálém tahání sem a tam a hlídáním všeho kolem. Takže jsem si tam konečně sedla s těmi babičkami a oddechovala blahem, jak ta slonice opodál hází písek na sebe. Ale i potom všem jsem zjistila, že tomu prckovi ke štěstí stačí volant, klakson, blikačky a je vystaráno. Milé maminky, zde máte vlastně řešení.