Rudá invaze

Svět už nebude tím, čím býval. Ne, kecám, jen se stalo to, že Miss World roku 200? Taťána Kuchařová změnila barvu svých kadeří na zrzavou. Já vím, stalo se toho tak moc zásadního, jako když jsem se teď nedávno já změnila na brunetu. Ale teď k té změně. Taťána se mi jako jedna z mála českých modelek docela líbí, je z Opočna, kde dělají tu nejlepší a moji nejoblíbenější točenou zmrzku (to jí nahnalo body, samozřejmě), a není mi tak nepříjemná jako například Andrea Jogínka a ten spolek čtyřicátnic napumpovaný botoxem. Ale já vím, každá změna byla nejprve snem (asi jako ta moje dřívější zrzavá barva) té a oné ženy, ale tady se už nebavíme o nějaké ženě z lidu, nýbrž ženě, která si na svojí hřívě a image blond girl vybudovala značku. Pěkným holkám se dá na hlavu napatlat klidně koňský kobylinec a furt budou pěkné, ale zabíjet svoji značku a look řecké bohyně je škoda. Takže za mě hořké „ne“, Táňo, dávám tomu měsíc nebo dva.

Už zbylo jen 50 centů

I takoví velikáni, jako jsou Walt Disney, Donald Trump či Bolek Polívka, zbankrotovali a teď do této party hic přibyl i rapper 50 Cent. Ne, že by dle jeho prohlášení přišel úplně o vše, ale jistá dáma ho zažalovala kvůli komentování jejího soukromého porna s přítelem z roku 2009 a nyní po umělci chce 5 miliónů dolarů. Ale co se nestalo, 50 Cent je už i tak údajně v mínusu a prohlásil: „Podnikám preventivní opatření, která by každý dobrý obchodník udělal v této situaci. Když jste úspěšní a tak, stanete se terčem. A já nechci být ničí cíl. Nechci, aby si na mě kdokoli zacílil a přišel s astronomickými požadavky… Walt Disney požádal o bankrot. Donald Trump požádal o bankrot. Znamená to, že reorganizujete své finance, ale zastaví to jisté věci, které nechcete, aby se staly. Mám docela dobrý tým právníků. Nemusíte se o mě bát,“ řekl E! News. No tak to vidíte. Co se nevyplatí víc, točit porno, či nějaké to cizí komentovat? Já jsem jasně pro to netočení, ale chápu, 5 miliónů dolarů je snad skoro pro každého lákadlem.

Bílý, ale zmoklý sen

Konečně už to přišlo. Míša Ochotská se vdala za již jednou rozvedeného Lukáše Rosola. Gratulujeme, avšak na mně teď je zhodnotit dojem z veselky v Krkavčím, vlastně ne, v Čapím hnízdě. Vím moc dobře, že Míša plánovala svatbu na Chateau Mcely, ale tam Vás lepší svatba alespoň s deseti hosty stojí cca čtvrt miliónu. A tak asi Míša nechtěla vypadat tak rozpatlaně, jak obvykle vypadá, a proto zvolila místo nasáklé politickou novotou a puncem jakési modernosti na Benešovsku. Šaty zvolila jednoduché, asi proto, aby se cítila jako „podřadnější verze“ cudné nevěsty Jacqueline Kennedy. No, mé očekávání to nesplnilo. Ale víte, co jsem přesně čekala a na co se těšila? Na ty odporné šaty družiček. Já vím, nevěsta má privilegium zohavit outfity všech svobodných slečen na svatbě. Bravo, to se povedlo. Ale nechci jen psát zlou kritiku jako nějaká zapšklá idiotka. Chválím účes, zubní pastu, kterou Míša s Lukášem používají, oblek ženicha a výzdobu slavnostní tabule. Moc pěkné a vkusné. Ale už dost, končím s tím. Nezbývá nic jiného než novomanželům popřát a ať se jim to pokud možno povede. A to myslím teď fakt upřímně!

Nový kanál Ornella!

Tak už i já jsem podlehla vlivům globalizace natolik, že jsem při vysedávání na gauči (měla jsem hlídání po sto letech) neodolala a založila jsem si svůj nový kanál na YouTube. A protože si myslím, že v jednoduchosti je krása, tak jsem ho pojmenovala jak jinak než svým jménem! Ornella Koktová. Tento můj blog na Extra.cz se jmenuje „Ornella Provokatér“, avšak na svém kanálu přidávám rubričku francouzsky znějící „Ornella Provocateur“. A jelikož jsem si tohle usmyslela a začala, tak jsem se KONEČNĚ naučila stříhat a dávat ta videa dohromady. A proto se už strašně moc těším i na to, jak budu Extra.cz daleko víc zásobovat novými videi!!! A konečně se loučím se skupinkou elektronicko-střihačsko-filmových analfabetů! Viva Las YouTube!!! Vivaaaaaaaa!