Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Ornella provokatér: Na trampolíně mi rupla podprda a je ze mě BRUNETA!

Parné letní dny jsou tu, ale to neznamená, že by na Vás, miláčkové, Ornella zapomněla! Tentokrát přeskočí kecičky o bobřici Čvančarové nebo narkotické jogínce Andree. Rovnou na Vás vytasí ve VIDEU, jak se vlastně starat o vlasy, a celkově shrne to, že největší senzací posledních dnů je vlastně jen a pouze to, že jí rupla podprda na trampolíně (konec story) a že už nemluvíme o blondýně, nýbrž nové BRUNETĚ s velkýma ÓÓÓÓÓ…!

Ahoj,

všechny Vás zdravím ze samoty u lesa… Ok, je tu vlastně i rybník, přiznávám. Mám ráda přírodu a atmosféru letních prázdnin tady v Čechách. A proto jsem se rozhodla, že skočím statečně do rybníka a užiju si to na plné pecky! Ale ouuuha… Má spodní část se projevila tak, že mi došlo, že se nemůžu chovat tak moc „lidově“, jak jen bych chtěla. A abych se zabavila od útrap ženského těla, tak jsem si v duchu přemýšlela o tom, jak si to zpestřit a na chvíli zapomenout. Napadlo mě jediné… Vlasy, vlasy, vlasy! Jasně, nápad byl na světě! I když mě to mohlo trknout už dříve, protože mi mnoho z Vás píše hlavně na Facebook, jak a kde se starám o svoje vlasy. A tak jsem vyrazila do Studia Sonja (ve Spálené ulici).

Když jsme dumaly s mojí kadeřnicí Zdeničkou nad tím, co a jak, tak mě napadlo, že bych se po 15 letech mohla vrátit zpět ke své přírodní barvě, a to hnědé. Souhlasila s tím i proto, že si vlasy odpočinou po tom věčném barvení atd. Však to jistě, milé dámy, znáte. Asi tak po třech hodinkách povídání, popíjení kávy, prodlužování vlásků, čtení časopisů, masáže hlavy a kaviárové masky to přišlo. Pohled do zrcadla… Musím říct, že si v té tmavé připadám víc rošťácky! Baví mě to a je úžasné nestarat se do budoucna o odrosty a podobně. A jestli Vás zajímá technika mého nového prodloužení, tak Vám to teď prozradím. Nemám žádný keratin, lepidla a škvaření mých vlastních vlasů. Mám vlasy navázané mechanicky na uzlíček a následně zpevněné trubičkou. Cítím se pohodlně a při spaní mi to vůbec nevadí a necítím to (na rozdíl od předešlého vosku apod.). Takže VŠEM vřele doporučuji. A co vy víte, třeba se ve Studiu Sonja někdy potkáme osobně!

Užívejte krásných slunečných dnů a nezapomeňte na Evian ve spreji (i třeba k tomu rybníku).

Ornella

Mohlo by vás zajímat

Další články