Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Ornella promluvila o svůdné milence svého táty. Monika Štiková by se měla stydět

Michal Štika a jeho rodina se nenudí.
+ Dalších 14 fotografií
Zatímco Monika Štiková (45) nemůže nové partnerce svého chotě Michala Štiky (48) Barbaře Johanně (34) přijít na jméno a častuje ji těmi nejhoršími výrazy, dcera manželů má pro ni úplně jiná slova. A ty se Móně líbit nebudou.

„Jsem ráda, že vedle sebe nemám špínu… Můj přítel je ze seriózní rodiny a ne to, co má on (Michal)… Myslíte tu cikánku a prostitutku?“ Přesně takhle Monika (46) nyní hovoří o Báře a dává tím jasně najevo, že jí nová partie jejího muže hnula těžce žlučí a že jeho štěstí nějak nemůže rozdýchat.

To Ornella Koktová (25), dcerunka dvojice, hovoří úplně jinak. A i když z ní nedávno matinka dělala téměř nesvéprávnou osobu, vyjadřuje se tak, jak by se na dospělého člověka skutečně slušelo.

„Neznám ji osobně, ale co jsem teď viděla tátu, vypadal spokojeně. Pořád se směje. A to je hlavní. Beru to normálně,“ řekla eXtra.cz Ornella. Vůbec ji nevzrušuje, že nová partnerská dvojice pomalu uvažuje i o miminku.

K matce a jejímu vyjadřování se nevyjádřila. Půtky s ní jí stačily a raději si užívá své rodiny, než aby se donekonečna hádala.

Mohlo by vás zajímat

Další články