Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ornella předvedla hluboký výstřih a příšerný sestřih Quentina: Od nůžek by se měla držet dál

Ornella předvedla hluboký výstřih a příšerný sestřih Quentina: Od nůžek by se měla držet dál
Zdroj: showpix
+ Dalších 10 fotografií
Nepovedený účes
Starší syn Ornelly (27) a Josefa Kokty (62) roste jako z vody. Quentinovi je už sedm let a je to kluk jako buk. Ornella svému klučíkovi poupravila účes, jenže zjistila, že s nůžkami jí to moc nejde. Quentin vypadal, jak když má na hlavě helmu, a tak ho raději svěřila do rukou odborníka. No a vida, Quentin s novým sestřihem je úplně jiný člověk.

Dvojnásobná maminka Ornella Koktová se rozhodla, že si zkusí, jaké to je být kadeřnicí. Jenže s nůžkami se moc neskamarádila a účes, který vytvořila svému synkovi, se vůbec nevydařil. Chudák Quentin vypadal jak Kazisvět z pohádky Princezna se zlatou hvězdou.

Prapodivný sestřih

"Bohužel jsem si hrála s nůžkama a Quentínka jsem ostříhala jako Johanku z Arku," komentovala Ornella nepěkný účes svého syna. Sama ale uznala, že tohle se jí opravdu nepovedlo. Naštěstí to není nic, co by nespravil šikovný barber.

A tak se Ornella včera vydala směrem do barber shopu a Quentina přenechala odborníkům. Ti naštěstí to příšerné háro ostříhali a z Quentina udělali opět roztomilého klučíka.

Snad se Ornella poučila a už nikdy nevezme do rukou nůžky a už vůbec si nebude hrát na kadeřnici. Jak se barbeři s účesem Quentina vypořádali, se podívejte do fotogalerie. Finální výsledek opravdu stojí za to.

Hluboký výstřih Ornelly

Krom toho, že Ornella fotografům ukázala synka, jak mu to sekne s novým účesem, také předvedla své bujné poprsí. Do barberu dorazila v bílých šatičkách s hlubokým výstřihem, které jí mimochodem opravdu slušely. Člověk pomalu nevěděl, jestli dřív koukat na ten příšerný sestřih Quentina nebo na dekolt jeho maminky. Rozhodně to byla zajímavá podívaná. Jak moc, to se podívejte ve fotogalerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy