Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Ornella přiznala nadstandardní vztah se Sebastianem, na ostrově se k sobě tulili. Bezděková ho zabije, říká Koktová

Ornella Koktová promluvila o vztahu Andrey Bezděkové a Sebastiana Navrátila: On se jí bojí, řekla
Zdroj: koláž eXtra.cz/Herminapress/eXtra.cz Tomáš Martínek/Se souhlasem Tv Nova
Předchozí Další
+ Dalších 70 fotografií
vztah

Poté, co se influencerka Ornella Koktová vrátila zpět z náročné reality show Survivor, vyrazila do podcastu Agáta a Ornella show, kde ji vyzpovídala její kamarádka Agáta Hanychová. Ornella v rozhovoru promluvila i o svém blízkém vztahu k Sebastianovi Navrátilovi a jeho vyprávění o přítelkyni modelce Andree Bezděkové.

Lidský kontakt

Když se sejdou kamarádky Ornella Koktová s Agátou Hanychovou, je jasné, že jejich podcast Agáta a Ornella show na Herohero bude stát za to. Dvě známé influencerky musely do detailu probrat Ornellino působení v letošní řadě drsné reality show Survivor, ze které nedávno odstoupila.

Ornella Koktová měla v rukávu spoustu historek, které nebyly odvysílány, mezi nimi i nově vzniklé přátelství se zpěvákem Sebastianem Navrátilem a jeho vyprávění o své partnerce Andree Bezděkové, která na něj čeká v Praze. "My jsme se Sebastianem byli tak jako domluvení, že jsme se psychicky podporovali v tom smyslu, že když jsi tam déle, tak ti pak chybí fyzický kontakt," vyprávěla Koktová.

Tím ale okamžitě nahrála na smeč Agátě. "Takže ty jsi vo*ukala Bezděkový kluka jo? Gratuluju. A já si celou dobu myslela, že Sebastian je gay," konstatovala Hanychová. "Neřekla bych," odpověděla jí se smíchem Ornella, která podle své kamarádky okamžitě zrudla. "Ornellooo, chodí s Bezděkovou a ještě zpívá úplně přiteplený písničky s kytárkou," ryla do influencerky Agáta.


Upovídaný Sebastian

Ornella se snažila situaci zachránit. "Ale každopádně je to hodnej kluk," smála se Koktová. "Každopádně jsme byli domluvený, že se třeba obejmeme a tak," vysvětlovala Ornella. "Takže jste se tam prostě tulínkovali," doplnila ji Hanychová a dobírala si ji, že se na ostrově do Sebastiana zamilovala.

Rozhovor s Ornellou Koktovou si můžete pustit zde:

Po chvíli obě trojnásobné maminky doslova hýkaly smíchem, až jim tekly slzy, s tím, že je Bezděková za tohle zabije. "No teda co on o ní vyprávěl, tak tomu možná i věřím, že nás zabije," vyprskla Ornella. "Byl hodně sdílnej, Andreo. Víme všechno. Od toaleťáku, přes poličky, jak spíte... všechno. Ten fakt co nevěděl, to nepověděl," dodala Koktová a vzkázala modelce, že se má Navrátila držet.

"Tak Andrea Bezděková se právě může jít zabít," oznámila Agáta. "A má ji rád?" zeptala se Ornelly. "Jo má, moc ji miluje, ale trošku se jí bojí," zalykala se smíchem manželka podnikatele Josefa Kokty. "Takže Andreo, s tím něco udělej, nebo bude konec. Ale tak třeba jim pomůžeme, nic tě nepotěší víc, než cizí neštěstí," dodala.

Andrea Bezděková prý umí být pěkně drsná. "Já nechci říkat, že je sekernice, ale z toho vyprávění mi přišlo, že sice působí jako taková křehká holka, ale přitom je asi fakt hodně ostrá," prozradila Ornella, co o bývalé miss slyšela. "Ono se říká, že protiklady se přitahují, a jestli je Séba takovej plyšovej medvídek, tak se to asi tak sešlo," doplnila závěrem Ornella.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy