Každý máme zapařenou…

Léto je vážně už tady. A co jiného dělat než si smočit alespoň ten prstíček (ne chlapi, nemluvím o vás) ve vodě. Parné dny u nás jsme hlavně trávili venku na zahradě u spršky a baby v nafukovacím bazénku. Zhlédla jsem, jak mě někteří politovali, že jsem skončila jen v tom nafukovacím. Asi takhle. Když máte asi deset metrů od sebe ten velký, ale zatím jen s 18 stupni… tak je jasný, že se v něm fotit nebudu. Jasně, bradavky tam stojí sice pěkně, ale zas až takový vzrůšo to není. Jinak gratuluji všem, co si stačili vyhřát bazén, a těm, co museli jít do práce, bych vzkázala asi toto: Radši se nekoukejte na Facebook Michaely Ochotské. Jinak vám to vztekem v horkém kanclu vypálí oči. Pusu!

Romano Agáta

Agáta pokřtila svůj videoklip k písni (jak jinak) s názvem „Agáta“ společně s Gipsy.cz, Leošem Marešem, „Makronkou“ (moje osobní přezdívka), ta s pihami a umělýma prsama… začíná to asi na M a JÁ (ostatní si faaakt nevybavuji). Začínající atmosféru jsem sdílela pomocí live vysílání na svém profilu na Periscope a že bylo nutné víno, říkat snad ani nemusím. Prostředí kasina mi je asi nejblíž v okolí Monte Carla, a ne zrovna Anděla, ale co naplat, kdo platí, ten holt platí. Ale zpátky k hlavní věci. Přátelé, berme to tak, že si Agáta zkrátka nadělila ke svým 30. narozeninám dárek v podobě písně. Sen si chce přece každý splnit, i když já uznávám, snila jsem také o profesi zpěvačky, ale mám s vámi soucit a raději to dělat nebudu… ale když nejde zpěv, tak proč ne rap? Klip se mi líbí, koho vystřihli, se mi velice líbí, a za celý den natáčení tam mít sólo sekundičku je přece paráda! A basta! Matka Žilková mi to potvrdila a s vážným hlasem dodala něco ve smyslu …takhle to u filmu a natáčení prostě holčičko chodí, zvykej si. Tak si tedy zvykám a co bude dál?! No, to si ještě počkejte (minimálně bazén a s klimatizací… jak řekla Škopková)!

Česká Verona

„Náhodou, náhodou, všichni potkávají se náhodou…“ (tuhle píseň miluju). Česká zpěvačka Markéta Jakšlová, známá pod jménem Verona, je moje oblíbená zpěvačka. Momentálně natočila nový singl, kde nebude mít jen zalepený bradavky páskou, ale dokonce kromě jejích koz uvidíme i třicet komparzistů, dva psy a jednu husu. Pravdou je, že si osobně radši pochutnávám na huso-kachně, ale co naplat, co se nabízí, to máme. Musím také zhodnotit to, jak si dobře vybrala stylistu. Konečně tu někdo pochopil, že letní fialové kozačky (jako na Slovensku) fakt neletí, a taky si nebudeme hrát na skupinku, co nemá ráda kožešinky. Chválím, chválím, chválím… Už jen prosbička pro rádia: BOŽE můj, hrajte taky někdy Veronu, její kariéra není jen o písni „Ztracená bloudím“. Děkuji.

Grandslamová Lucie

Jsem fanoušek tenisu, a tak v mém blogu nesmí chybět pár krásných vět o Lucii Šafářové. Tomáš Berdych je sice už pryč a bude se ženit, ale to přece jen namotivuje k lepším výkonům v kariéře. To, že Lucie prohraje se Serenou Williams, bylo jak jinak než jasné už od začátku. S ní by prohrál totiž klidně i Nadal nebo Agassi ve své nejlepší formě. Serena totiž není nadčlověk, ale spíše bych ji řadila svou konstitucí na post sestry gorilího samce z pražské zoo Richarda. Lucie, zkrátka a dobře, nic si z toho nedělej, jsi úžasná, a hlavně pořádně oslav druhé místo a titul ze čtyřhry. Gratulujeme!