Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Ornella pátrá, radí, informuje: Vím, kde byl Putin, vím, proč má Paroubek sexy mozek, a vím, jak se to dělá s koněm!

Ornella Koktová má pod kontrolou naprosto vše. V novém díle svého videoblogu neopomíná vnést světlo do džungle ruské politiky i svého soužití s Pepou Koktou.

Matka roku a žhavá adeptka na šéfku české Mensy Ornella Koktová (22) je tady s dalším dílem svého brutálního videoblogu na eXtra.cz!

Tentokrát je video určeno pouze těm, kteří mají bezpečnostní prověrku na stupeň tajné, takže pan kancléř Mynář odpadá, neboť ve videu se dozvíte řadu zásadních skutečností ke zmizení Vladimira Putina, Petry Kvitové a k bolavé noze Josefa Kokty (57).

Zásadní je také pasáž, ve které Ornella rozebírá problematiku volného pohybu dětí po lese v návaznosti na názory Jiřího Paroubka, který sepsul Pitomia Okamůru (42) za jeho podivné postoje k Ornelle Štikové v návaznosti na jejich údajný poměr.

Podtrženo, sečteno, tajné služby mají co dělat a toto video dlouho na YouTube viset nebude. A pozor, asi zbytečně připomínáme, že si před jeho použitím musíte umýt ruce! A nezapomeňte pochválit Quentinovu držku v čase 2:30!

Související články

Další články