Nazdááár. Jdeme na to…

Pyžamo trend?!

Zvonky už dozvonily? Viděla jsem teď fotky z natáčení klipu Dary Rolins (42) k její nové písni Nálada. A podle všeho si Dara myslí, že strašně moc frčí nosit pyžamové overaly s letními kozačkami pestrých barev (no nevím, jak na Slovensku, ale tady NE!). Jako haloooo… Kdo vymyslel scénář, kde dvaačtyřicetiletá žena dovádí po ulicích Bratislavy a Prahy s osmnáctiletými holkami… Jasně, už chápu, točilo se to v bývalém Československu a to v některých stále žije dál. Zkuste se třeba vžít do situace hluchoněmého člověka, který si omylem místo zpráv ve znakové řeči na ČT přepne omylem Óčko a tam to bude… Bez zvuku (ani retuš nepomůže), zkrátka „syrové maso“ scény. Kéž bych mohla vidět ten šokovaný výraz údivu toho diváka, protože ten by přesně proběhl v reálném životě (kdyby se toto někde ve městě dělo). Víte, ono už bude stačit za dvacet let vidět ty silikony na všech těch seniorkách na pláži… tak mě teď prosím šetřete.

Roští i bobří houští

Herečka, alternativní režisérka a scenáristka Lena Dunham (držitelka Zlatého glóbu – seriál Girls) oznámila světu přes sociální sítě svůj seznam toho, co musí do léta nekompromisně stihnout. Jasně tupé řeči o tom, že např. Andrea Jogínka V. (všichni víte, koho z té Podkarpatské Rusi myslím) (ne)DRŽÍ dietu a jí každý den jen tři zrníčka nevařené rýže, už nikoho NEBAVÍ. A proto mě list s body, co stihnout, Leny Dunham tak pobavil. Napsala: „Nechat si narůst chloupky v podpaží, udělat si umělé opálení nástřikem pouze od kolen dolů, držet v chodu bez velkých problémů své vaječníky.“ Víte co, já její seznam miluju. A cítím s ní… miluju dekadenci, a proto chápu, že její opálení má připomínat 20. léta minulého století, vaječníky upozorňují na strach z vody v bazénu (to děsí i mě) a reakce mušličky na vše, co ve vodě je, a samozřejmě nezapomeňme na ty chloupky v podpaží!!! Víte co, já si zas teď od listopadu 2014 poprvé v roce oholila nohy  a je mi to fuk! Mám blond jemné chloupky, které nikdo nevidí, a je mi to šumák! (Teď si je ale zas do podzimu budu muset kvůli sukním zase holit… „brečím“.) Viva la RÉVOLUTION!!!

Švédská jednička

Proto, že jsem velká fanynka kožených kalhot a přiléhavého trička, nemohl mi ujít přímý přenos Eurovision Song Contest 2015 z Vídně. Musím říct, že u nás to byl tak trochu boj, jelikož Pepa celou dobu fandil té Rusandě. To já jsem hned poznala talent, hit a krásný úsměv, který zkrátka musí zabrat. Píseň Heroes od Manse Zelmeröwa mě nadchla tak, že jsem omylem při tom fandění uhodila svými pěstičkami do matrace, ale zkrátka a OMYLEM na úplně nejchoulostivější místečko mého manžela, který se následně překulil ke mně zády a řekl, že jsem kráva.  No nic, ten den mě sice fakt štval, ale tohle byl fakt omyl a já to vážně neplánovala. Jasně, bůh to tak chtěl a basta! Takže všichni si povinně pusťte ten song alespoň na YouTube, protože český rádia umějí hrát asi jen 10 písní stále dokola a víc ani dutý ťuk. Jak smutné. A co se týče vystoupení naší české delegace? No kdo říkal, že je to totální průser…

Monacké cikáně

Jako každý rok již od roku 1929 tak i letos se tradičně konala Velká cena Monaka formule 1. Na tuto událost se sjelo milion celebrit a vážených osobností. Má přítomnost chyběla, protože jsme s manželem nemohli vynechat z našeho romantického programu oběd na Okoři (bylo hlídání… YES).  Ale zpět k tématu. Byl tam zkrátka i ten známý syn Italky Chuanity z Karlína Ronaldo. Ten tam s sebou už neměl překrásnou Irinu Shayk, a proč asi? Prohlídka mobilu nebývá vždy příjemná… Ano, také jsem to zažila. Začne vám tlouct srdce, zrudnete, potíte se a chcete toho bastarda okamžitě složit k zemi a nebo alespoň prásknout dveřmi a rozbít jednu skleničku z IKEA. Chlapi, proč jste jen tak hloupí a nemáte dost, i když vedle sebe máte překrásnou bohyni v celé své kráse. Nechápu a asi to nikdy nepochopím. Taky se ráda kouknu jinam, ale jen kouknu… Kristova noho! A tlačítko DELETE je asi vážně srozumitelné až pro ty chlapce ze Žižkova.