Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Ornella pátrá, radí, informuje: Leoš jde po Jágrovi, Mandela trávu nehulil a Nečasová Nagyová je čůza!

Nečas měl smůlu, že místo Jany nepotkal Ornellu. Naopak Pepa Kokta už s podobnou saní zkušenost má a proto zvolil správně.
Zdroj: arciv, profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Ornella Koktová ve svém každotýdenním blogu tentokrát uvolnila stavidla drzosti naplno a posunula hranici nemožného. Proč vzal Leoš matku do Cannes, proč je Nagyová čůza a Nečas ne a samozřejmě Jaromír Jágr a jeho božství. Upozorňujeme na povinnost si před přečtením tohoto textu umýt ruce!

Čau, tak jdeme na to, přátelé...

Mama Mia v CaCannes (z jeho hlavy)

Víte, asi si říkáte, proč zase píšu o Leošovi, ale halóóó, lidi, to musíte sakra zabrat, abyste mě zaujali! A Leoš (39) moc dobře ví, jak na to. Je to pár dní, co Leoš vzal svoji mamku Lenku (62) na filmový festival v Cannes jako dárek ke Dni matek. Musím říct - KLOBOUK DOLŮ, Leoši, tohle se ti povedlo!!! Vzít další brunetku na červený koberec je už spíš takové nůďo, ale vzít svoji mamku a udělat jí víkend à la „Pretty woman“ v butiku a tak, je zkrátka boží čin! A to o tom nemluvím jen z pohledu tvé matky, ale také pohled veřejnosti se určitě ještě víc vytříbí. Chápu, jako plán na to, zastínit Jaromíra, to nebylo špatný. Ale to bys ji musel ještě vystřelit jako Lajku do vesmíru… Jistě, to by bylo už moc.

ANO! Trávě…

Morgan Freeman (nééé, ten žije, ten, co umřel, se jmenoval Nelson Mandela (†95)) se veřejně vyjádřil k tomu, že by marihuana měla být zlegalizována. Vidí to asi takto: „Jím ji, piju ji, kouřím ji, šňupu ji.“ Pomáhá mu také proto, že trpí chronickou bolestí svalů v paži po autonehodě. Tak to vidíte… Já osobně se taky sem a tam trávě nevyhýbám. Nevím, jestli je to tím, že měřím 181 cm, ale zas až tak moc nevnímám její účinky. Maximálně jsem uvolněnější a usměvavější. Jisté experimenty si podle mě zkusí tak trochu každý a neberu to jako závratně špatnou věc. Když byl v roce 1969 Woodstock, nikdo marihuanu nezakazoval a nic se (krom super ššš radovánek a poslouchání hudby) nedělo. Ale když se slavilo 30. výročí festivalu, kde už užívání marihuany bylo zakázané, skončilo to výtržnostmi a problémy. Otázka tedy zní, nebylo by nejlepší zrušit všechny zákazy na užívání marihuany a prostě nechat lidi volně dýchat kouř? Kdo chce, tak si ji stejně sežene a vy tomu nezabráníte! Dávat si totiž SHOT s holkou je taaak sexy, o to já fakt přijít nehodlám…

K osmdesátce št*tky

Jan Saudek slavil 80. narozeniny. Musím konstatovat, že velice obdivuji jeho díla, ale také jeho fyzičku, protože leckdy vidím pětatřicátníky, kteří mají tělo starce, a pan Saudek se nedá a nedá. To také souvisí s oslavami jeho narozenin. Když jsem slyšela, jak říkal, že si hodlá pozvat pár prostitutek k sobě domů, kde má ženu a děti, s tím, že doufá, že nebude úplně pod obraz, aby je zvládnul, šokovalo mě to. Ne, fakt, že si užívá s lehkými děvami (protože o tom jeho žena ví a toleruje), ale to, že si bude užívat pod jednou střechou, kde má rodinu. Ale co, není mi hodno soudit. Protože ani já nevím, čeho všeho bych byla schopna, kdyby mě nesvazovaly společenské konvence. To nikdo z nás. Jen pan Saudek je upřímný člověk a nestydí se za to, jak žije a užívá života. Už od svých třinácti let si představuji, jak mě jednou vyfotí v rouše Evině… Tak snad jednou na shledanou, Jane, a dodatečně všechno nejlepší! Pusu!

Show Nagyová versus stará Nečasová

Ovšem nejlepší zpráva tohoto týdne je určitě nová estráda kolem žen Petra Nečase. Slyšela jsem nahrávku hovoru, kde Nagyová (dnes Nečasová) rozebírá s kamarádkou svůj vztah s Petrem Nečasem a hlavně tu „blbku“, co má doma. Že je to čůza největší, umí úplný h*vno, je hnusná, chamtivá na prachy a jejího miláčka jen týrá, nevšímá si ho a za veškerým zlem světa stojí ONA. Ach… Jak mi to jen připomíná hovory s kamarádkami o jisté osobě. Jasně, taky jsem uměla dát Pepovi čočku jako Jana Nečasová svému Petrovi v telefonních hovorech. A víte proč to všechno?! Protože stejně každý chlap je vůl a je úplně jedno, jestli je to nějaký kopáč u silnice anebo premiér České republiky. V této kauze jsem jasně na straně paní Jany a tu Radku rozhodně litovat nebudu. Tady máte můj rozbor:

1. Kabelky, šperky, oblečení a dovolený bych brala taky, a kdo říká, že ne, je odporný lhář. Stejně nenašli dostatek důkazů na obvinění z korupce. Heč!

2. Zneužití Vojenského zpravodajství?! Hračka… Opět bych udělala to samé. No, kdo si pak obléknul svatební šaty?!

3. Petr Nečas šíleně moc potřeboval stylistu a tím je Jana a svoji práci odvedla bravurně. Stejný postup se bude aplikovat i na Josefa Koktu. Nekompromisně.

Bůh s tebou, Jaromíre

Uznávám, ano, uznávám, Jaromír (43) je borec. To, co ukázal na MS v hokeji 2015 v Praze, byl na jeho věk úctyhodný výkon. Tleskáme a důstojně se loučíme s Jaromírem jakožto hráčem české hokejové reprezentace (tvrdí on). Nicméně, lidi, prosím vás, neblbněte. To, že je Jaromír dobrý v hokeji, neznamená, že byste hned utíkali ho volit ve volbě na prezidenta. Víte, kde ho vidím já? Já si ho představuji na té trenérské lavici a doufám, že v lepším outfitu než ten Růžička. Protože to byla teprve ostuda s Kanadou. Oblek kanadského trenéra (který byl docela pěkný, fešný muž) byl teprve trumf proti českému trenéru Růžičkovi, který byl ve stylu BURAN STYLE se „žvejkou“ v puse. Tak takhle, Jaromíre, do budoucna ne! Tvá reklama na menší a větší kousek v posilce byla sice v časech mého narození „fajné“, ale teď a do budoucna vážně ne. A pro tvé spoluhráče bych měla asi tento vzkaz: Tráva se před zápasem ani nejí a ani nepije! Ty dva poslední zápasy vypadaly, jako když si želvy Ninja pohrávají se zpomalenými záběry dostihů s chrty. Tvá máňa…

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy