Nazdar!

Takže popořádku, miláčkové,

Správně vyšu*aná holka

Velikonoční čas jsem si užila náramně… Konkrétně hlavně to pondělí. Od rána jsem lítala jako ratlík kolem okna ve strachu, kdo mě přijde vyšupat pomlázkou. A to nejen díky varování od bandy Pepových kamarádů, kteří se mi zaručili, že šetřit mou prdýlku fakt nebudou! Taky že přišli a fakt se jim uniknout nedalo… Alespoň měli fajn říkanku: „Hody hody doprovody, dejte vejce malovaný, nedáte-li malovaný, dejte aspoň RUM, nedáte-li RUM, tak vám podpálíme dům!“

Ale Pepíček umí šlehat ještě líp. A říkanka… No tady ji máte:

„Při barvení vajíček, o**kal mě zajíček, po aktu si lehl na bok, zdar, tak zase za rok!“ Jen malá poznámečka pro dámy: Nenechávejte jíst své rozverné zajíčky hrách, protože pak se nedočkáte ani za ten ROK!!!

Štíhlá (dutá) jako proutek

Zahlídla jsem zprávu o tom, že Olga Menzelová se svým manželem Jiřím Menzelem (a teď pozor) PLÁNOVALI nedávno čerstvý přírůstek do rodiny, dceru Evu. Absolutně nemůžu pochopit, jak může být veřejně oslavovaná žena za svou „krásu, dobrotu a tak dále“, když veřejně přiznává fakt, že je vdaná a mimo to má nezávazně na to dva různé tatínky od svých dětí. Vím o této ženě mnohé a nebudu to tady raději ještě více rozpitvávat.

Ale že žijeme už v tak zvrácené době, kdy čteme, jaká to není div super žena, mě samotnou takovým způsobem pobuřuje, že tato zmínka o ní byla nutná.

P.S.: Tohle vážně není příklad správné manželky a ženy. Myslela jsem, že když už něco takového probíhá, tak alespoň o tom ví co nejméně lidí… Když už je o tom ofiko informován jelen šestnácterák.

Postavička na led!

Blíží se MS v hokeji v Praze a já, jak už asi víte, budu jedna z hlavních sportovních reportérek. Ráda bych komentovala výkony naší hokejové legendy (která to sice chtěla ukončit už v roce 2004) Jaromíra Jágra. Mám tu pro něj vzkaz nejen od členů tzv. hokejové rodiny na Facebooku, ale i ode mne. „Jardo, prosím Tě, pojď nám to naposled, ale vážně už naposled ukázat tady v Praze, jak se to na tom ledě vlastně správně koulí! Díky a PUSU k tomu… NÉÉÉ, tak jenom ručníček na krůpěje potu na potom…“

Vendulka Utěšitelka dvacítkou?!

Vážně „miluji“ články o nějaké padesátileté řekněme dámě, která má na čele něco víc než žaluzie a píše se pod její (totálně přeretušovanou) fotkou v časopise, že vypadá na dvacet let. Něco obdobného teď píší o Evě Jeníčkové. Jasně, důležitá rada na její elixír mládí jistě všem pomůže k otevření si svého vlastního obchodu žaluzií, rolet, a markýz… Ale na to, abyste vypadaly ve svých padesáti na dvacet, vám to jistě nepomůže. Jasně, plno žen si teď může říct, co ta dvaadvacetiletá holka může tak vědět o vráskách a životě jako takovém. Ale víte co? Jedno vím jistě. Až mně bude těch padesát, nenechám někoho psát hlouposti typu, že vypadám na dvacet (protože je to k SMÍCHU a uráželo by to moji inteligenci). Těším se na každou etapu svého života a nehodlám ji promarnit tím, že budu neustále pohlížet do minulosti s tím, jak bych mohla svůj obličej uplácat u chirurga, aby vypadal na dvacet…. NE, TO VÁŽNĚ NE. Pečovat, to naprosto a jistě ano, ale bez kudly, prosím…

Pusa jako bonbón

Lukáš Pavlásek se v těchto dnech zmínil o průběhu jeho první „pusy“, která vlastně dopadla tak, že dostal jen bonbón do své tenkrát jistě ještě roztomilé sedmileté tlamičky. Chyba asi byla v tom, že v době jeho dětství nedávali seriál Divoký Anděl, jako to bylo u mě, protože já jsem dávala minutkové lekce francouzáků na školním záchodě už ve druhé třídě (od 3. až do 7. byla pak stydlivá pauza). Teď malý tip Lukášovi… Please, napochoduj do Ulice, sejmi toho kulhavce Hložánka a buď ty s tou Simčou a sám pak už ani neumřeš!

Nacistické bilióny

Zaujala mě zpráva o tom, že řecká vláda prohlásila, že jim Německo dluží v reparacích za nacistickou okupaci z druhé světové války (i s úroky) téměř 7,6 biliónu korun. A musím říct, že je to docela dobrý nápad. Až na tu nespravedlnost, že Řekové mají moře (ani nejsou poblíž Německa) a my ne! Po projektu tunelu Blanka a plno podobně úspěšných by se měl vymyslet podobný projekt i u nás. Hned by se to tu mohlo překopat na druhé Monako. A řekněme si na rovinu, že Brňákovi ta pidi Pařížská asi přijde fakt „hustá“, ale ruku na srdce. Menší možnosti a celkově prostor pro luxus tu už být vážně nemohl! Takže bych prosila tam nahoře o zamyšlení, jak to tedy vlastně pojmeme.

Amen.