Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Ornella pátrá, radí, informuje: E.T. mimozemšťanka Nývltová, Šebrle Kratochvílové dá a co s tím má společného Martin Luther King?

Ornellin svět není jako ten náš. Ten její je normální.
Zdroj: profimedia.cz, archiv
+ Další 4 fotografie
Ornella Koktová byla minulý týden opět u všeho podstatného včetně čínské opery, opilství Bolka Polívky a návratu rasové segregace. Jen to TýTý jí pořád uniká, ale všeho do času!

Nazdar!

TýTý

V sobotu jsem se mimořádně nudila, a tak mě nenapadlo nic horšího než si zapnout live přenos z udělování cen TýTý. Zrovna v tu chvíli zpívala Kamila Nývltová nějakou píseň (údajně) od Elvise Presleyho. Její výkon bych komentovala asi takto: Čínskou verzi jsem opravdu ještě neslyšela. Tento „mimořádný“ kus musel stát opravdu mnoho práce!

Český sob Rudolf

Je to tak, nejen Američané mají svého slavného soba s červeným nosem… i my Češi jsme se svého dočkali. Ačkoliv nejsem si zcela jista, zda ho místní společnost Umpa-lumpů úplně přijme. Ano, je řeč o Bolku Polívkovi. Mám toho strejdu fakt strašně ráda, ale co už ani maskérka nedokáže na TýTý zapudrovat, je asi fakt průser. Nevím, jestli by prohibice v tomto případě pomohla. Snad jen další zjevení andělíčka strážníčka u bazénku na Valašsku.

Černoušek WuWu

Všichni asi známe písničku Černoušek Bubu má černou hubu, …... Ne že by se přesně hodila ke každému černouškovi, ale Kanye West jakoby byl její předlohou. Tour s názvem Yeezus a neustálé srovnávání jeho osoby s Ježíšem a snad i všemi svatými je zkrátka už MOC! V posledních dnech už tento muž nezůstal jen u slov, ale dokonce se snažil v Arménii chodit po vodě a měnit ji ve víno!!! Martin Luther King se jistě obrací v hrobě, protože tenhle týpek by potřeboval otrokáře a vzpamatování do reality normálních lidí jako sůl. Za tohle stvoření Martin Luther King umírat totiž fakt nemusel…

Dvojčata v opeře

Mnoho lidí to asi ani netuší, ale já, Ornella Koktová, mám ráda operu a už odmala jsem obdivovatelkou tohoto uměleckého žánru. Šokovala mě však zpráva o tom, že v sobotu proběhla světová premiéra díla s názvem „Mezi světy“ v Londýně, o teroristickém útoku z 11. září 2001. Nevím, zda bych jako pozůstalá brala toto dílo jako vrchol piety za oběti takového neštěstí. Ale jistě je správné i v kultuře poukázat na reálné tragédie moderní doby. Pro Českou republiku bych jako podobně tragické téma vybrala Únor 1948. Jistě by inspirace bylo mnoho. A třeba by pak i více lidí v různých anketách vědělo, o čem ten únor vlastně byl. I když, česká veřejnost a OPERA?!

Kratochvíle bez Kratochvílové

Roman Šebrle naznačil, že by se rozhodně nepouštěl do jakýkoliv intimností se svojí kolegyní Gabrielou Kratochvílovou. Tato slečna s vizáží intelektuální jeptišky je ale jeho nejlepší kamarádkou, a to přesně podle vlastních slov Romana. A tady jedna malá rada právě pro Romana ode mě: NIKDY, BOŽE, NIKDY NEŘÍKEJ o jakékoliv (třeba i svatý) CIZÍ ŽENSKÝ, že je TVÁ NEJLEPŠÍ KÁMOŠKA!!! (To je a vždy podle zákona božího tvá manželka.) Protože jinak tě doma bude čekat ŠPANĚLSKÁ BOTA… takže asi tak! Bůh s tebou, bratře.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy