Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Ornella opět vyrazila na večírek. Tentokrát jejímu křížovému výslechu neunikla ani Vlaďka Erbová!

Ornella se na večírku dostala k pikantním informacím.
Zdroj: extra
+ Dalších 6 fotografií
Ornella Koktová opět vyrazila do víru velkoměsta. Tentokrát na akci potkala mnoho známých tváří, které se nebály se jí se vším svěřit. Kdo, kde, jak a s kým?

Vítězové soutěže Hasič roku a Miss Hasička ČeskoSlovensko 2016 nafotili společně sexy kalendář, který slavnostně pokřtili. Pokud byste čekali stříkačky hasičů a u toho stojící Miss Hasičky, jste na omylu. Kalendář byl sice sexy, ale zdaleka ne tak provokativní jako někteří z přítomných hostů.

Na tuto akci jsem sama volila poněkud odvážný model, ale co. Člověk nemůže být pořád jen za jeptišku. Mé pozornosti neunikla ani muzikálová hvězda a excelentní zpěvák Marian Vojtko (43). Ten už jen piluje formu na svoji velkou premiéru muzikálu Ples upírů, která ho zanedlouho čeká. Zeptala jsem se ho tedy i na něco víc než jen na jeho roli.

Mariane, řekni mi nějakou pikantnost ze zákulisí Plesu upírů. Je o tobě známo, že jsi velice vášnivý sameček, tak jak to tedy je? Jsi zadaný, anebo poznáváš?

„Musím ti říct, že momentálně zadaný nejsem a rozhodně jsem ve fázi průzkumu mého okolí, jako tomu je ostatně skoro vždycky (smích). Jelikož jsem pořád na divadelní zkoušce, nemám krom holek z divadla moc na výběr. Naštěstí máme vždycky plno nových sboristek a opravdu moc krásných… No nejde se v tu chvíli udržet. Vždy si vyhlídnu nějakou, která se mi nejvíc líbí, ale jak teď zkoušíme v těch maskách na Ples upírů a všechny vypadají stejně, tak někdy jdu, čapnu a začnu líbat tu svoji, ale pak jsem okřiknut, že je to jiná (smích). Je to docela sranda!“

Musím říct, že si mě ani moc nepřekvapil, ale takových sexy historek nikdy není dost A co přípravy na tu velkou premiéru po technické stránce? Máte umělé upíří zuby, není to při zpěvu komplikace?

„Musím konstatovat, že po technické stránce je to opravdu náročnější. Když má člověk nasazené upíří zuby, začne hned šišlat a to se zrovna nehodí. Proto jsem se několik měsíců učil se s těmi zuby sladit. Do důchodu mám sice daleko, ale je to i takový vtipný trénink na stáří… (smích).

Musí se uznat, že s Marianem se člověk vážně nenudí. A co je na něm vlastně tak sexy? Podle mě je to jeho jiskra, charisma a vůně. Teď se možná můj muž bude na mě zlobit, ale Marian sakra krásně voní! A tečka!

Dalším milým překvapením celé akce byla přítomnost modelky a dvojnásobné maminky Vlaďky Erbové. Musím na začátek říct, že v minulosti jsem ji sice potkávala sem a tam na nějaké akci, ale tentokrát jsme se poprvé daly do řeči.

Na tuhle akci mě doprovázela kamarádka Andrea Wernerová, se kterou jezdím na koních. A tak si tak povídáme u jednoho z koktejlů a najednou se mezi námi vynoří Vlaďka.

Přišla za mnou a vlastně mi složila jeden z nejhezčích komplimentů, který jen žena asi může dostat. Pochválila mě jako ženu, manželku a i jako maminku. „Moc tě obdivuju za to, jak to zvládáš a stojíš za svým mužem, i když není úplně nejlíp,“ řekla mi. Musím říct, že tohle mě vážně dostalo…

Odvětila jsem, že její životní linku taky vnímám a že nelze přehlédnout, jak září štěstím a spokojeností…

Vlaďko, jsi teď šťastná?

„Musím ti říct, že se můj život hodně uklidnil a jsem teď po letech znovu opravdu šťastná. Tomáš tenkrát po ukončení kariéry byl smutný a v podstatě rezignoval na život… Byla jsem z toho moc nešťastná a těch problémů bylo víc. Děti jsou pro mě vše a jsem také ráda za to, že jsou i ony dnes o dost šťastnější,“ popsala mi své pocity Vlaďka.

Musím konstatovat, že je Vlaďka moc příjemná a vedle svého přítele Michala vypadá spokojeně. Doufám, že jí to vydrží co možná nejdéle. A kam mě moje party střevíčky odnesou příště? Tak na to si musíte počkat!

Pusu,

Ornella!

Související články

Další články