Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Ornella odkryla pikantní pozadí svého jména: Za vše mohou otcovy aférky, říká

Na fotce z roku 2017 je ještě celá rodina.
Zdroj: Se souhlasem Ornelly Koktové
+ Dalších 10 fotografií
NÁSLEDKY

Michal Štika se sice reality show Výměna manželek nezúčastní, jako by v ní ale účinkoval. Jeho dcera Ornella Koktová (30) ho v pořadu TV Nova několikrát připomene. Včetně odhalení pikantního pozadí svého křestního jména.

Ornella Koktová: Za vše mohou tátovy hormony

Podnikatelé Ornella Koktová a Josef Kokta se rozhodli jít do pořadu TV Nova, který se týká desetidenního odloučení od svých protějšků.

Do Výměny manželek prý ale rozhodně nešli kvůli penězům, spíš za zážitky a novou zkušeností.

Ornella zde plakala nejen kvůli tomu, jak její rodiče nefungují tak, jak by si představovala, navíc na otce Michala Štiku prozradila jednu pikantní drobnost: proč ji pojmenoval zrovna "Ornella"?

„Táta byl ku*evník, potkal hrozně moc holek a ta tradiční jména mu splývala. Zároveň miloval italskou herečku Ornellu Mutti. Takže své prvorozené dcerušce dal takové jméno, aby na ni žádný chlap nikdy nezapomněl,“ řekla ve Výměně.

Její matka to před lety eXtra.cz potvrdila. „Když jsem byla těhotná, tak mi zahýbal… Patnáct let mi byl nevěrný, proto jsem začala žít svůj vlastní život,“ sdělila před čtyřmi roky Monika Binias.

Hlídání

Manželům Koktovým to, že se Ornelliny rodiče nemají k vnoučatům, docela škodí. Péče o tři děti a dvě firmy je psychicky i fyzicky likvidační. „Sem tam bychom si rádi sedli venku, měli pár hodin pro sebe. Charlotte ale nepohlídá, ani není zodpovědná, a prarodiče na to nemáme. Museli bychom si vzít chůvu, což se mi k malým dětem moc nechce,“ řekla nám už před časem Koktová, která se v televizním pořadu ukáže jako sice lehce lamentující, ale přičinlivá pomocná síla v restauraci.

„Byla to spíš nadsázka, aby měli co na kamery, ale je pravda, že mastné houbičky nesnáším. A nádobí u nás opravdu myje Pepa. Já se postarám klidně o všechno ostatní, ale o tohle fakt ne,“ prozradila nám nyní se smíchem Koktová.

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy