Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Ornella odhalila šokující zákulisí Survivoru. Spali jsme nazí. S holkama jsme měly nohy do praku, říká

Ornella přezdívá Nikole skřetka, což rozesmálo i ostatní členy jejího kmene.
Zdroj: Se souhlasem Tv Nova
Předchozí Další
+ Dalších 68 fotografií
v noci

Influencerka Ornella Koktová dobrovolně odstoupila z reality show Survivor, a jakmile přijela domů, nechala se v podcastu Agáta a Ornella show vyzpovídat svou kamarádkou Agátou Hanychovou. V rozhovoru popsala šokující detaily dění na ostrově, které se ani nemohlo zveřejnit na televizních obrazovkách. Ornella doufá, že nikdy nespatří světlo světa. 

Známá influencerka Ornella Koktová zakoušela chvíle beznaděje s ostatními celebritami v drsné reality show Survivor. Nakonec se ale i kvůli zdravotním problémům rozhodla soutěž vzdát. "Tak tě tady máme, ale není to nějak brzo?" rýpla si hned na úvod podcastu Agáta a Ornella show na HeroHero do své kamarádky Agáta Hanychová. "Hele, byla jsem tam dvacet dní a myslím si, že je to až až," odpověděla jí hbitě Koktová, která se již vrátila z Dominikánské republiky domů ke své rodině.

Nahota na ostrově

Ornella je známá tím, že co má na srdci, to i na jazyku, takže v podcastu detailně popsala dění na ostrově, které se v záběrech pořadu nejenže neobjevilo, ale vlastně ani nemohlo. Hned předem zmínila, že se tam všem holkám synchronizovala menstruace, takže to dostaly všechny ve stejnou chvíli, následně ale svou kamarádku šokovala tím, že v noci chodili spát tak, jak je Pán Bůh stvořil.

"Chci ti ještě říct, jak jsme stavěli přístřešek a co se dělo, když jsme neměli oheň," začala s vyprávěním Ornella. "Takže my jsme tam před sebou chodili celou dobu úplně nahatý," šokovala Agátu influencerka. "Protože jsme neměli oheň a tam byla strašně rychle tma," pokračovala. "Takže tys spala na čtyřech frajerech a ještě úplně nahá?" zeptala se pohotově Hanychová.


Nohy do praku

Sice tam byla v noci termokamera, ale Survivor je typ pořadu, kde nesmí být úplná nahota vidět. "No a oni byli taky. Já jsem si tam před nimi lehla úplně nahá... Ty jsi neviděla nic, ty jsi neviděla ani ruku před sebou, ale my jsme si s Denisou říkaly, že kdyby nás někdo viděl, my měly úplně nohy do praku s těma tampónama, vedle nás ti frajeři," popisovala noční dění reality show trojnásobná maminka.

Starší rozhovor s Ornellou Koktovou si můžete pustit zde:


Zároveň i vysvětlila, proč tomu tak bylo. Kvůli dešti prý měli všechno oblečení mokré. "Snažili jsme se všichni převléknout, ale nešlo to, takže jsme tam byli normálně všichni nahý, no masakr, tohle kdyby někdo viděl, tak to bude strašný," smála se Ornella, která se prý do Survivoru už vrátit nikdy nechce.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy