Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Ornella o soužití Jágra a Kopřivové: Veronice na Floridě nepatří ani mlíko v lednici!

Podle Ornelly má Jarda k svatbě hodně daleko.
+ Dalších 23 fotografií
Jarda Jágr se prý bude ženit a své přítelkyni Veronice Kopřivové údajně kupuje vše, co jí na očích vidí... Ornella je jiného názoru a odborně nám celou situaci vysvětlila.

A je to tady. Opět se střetávám s tématem kolem věčně svobodného mládence Jaromíra Jágra (44). Prý chystá svatbu se svou partnerkou a kontroverzní postavičkou Veronikou Kopřivovou.

Nevím sice přesně, jak dlouho jsou ti dva spolu, ale prozatím Veronika ustála kauzu „lehká děva od tyče“, nadávky kolem toho, jak dostala od Jardy auto, a tak dále a dále…

Dnes se dostáváme k tomu, že Veronika nedostala jen auto, ale i byt. Takže teď trošičku přibrzdíme tu science fiction fantazii a mrkneme se na to reálně. Jarda byl odjakživa škrt první třídy! Ne, on za to nemůže, narodil se do chudé katolické rodinky, která ho takhle v dětství zformovala.

Pamatuju si ty časy, kdy jsem jezdila s mámou mercedesem do školy, v roce 2003, kdy jsem chodila do 3. třídy a máma se smála tomu, že Andrea Verešová (36) sice má taky mercedes, ale chudák si na něj musela vydělat sama, protože Jágr je dršgrešle. Je sice pěkné mít bohatého partnera, ale ještě lepší je mít bohatého a štědrého muže, který chce svoji partnerku hýčkat jako královnu.

Proboha, nic nemám proti finanční nezávislosti žen! Já osobně jsem ke svému muži taky štědrá, co to jde.

Andrea tenkrát komentovala rozchod s Jágrem pro iDnes takto. „Došla mi trpělivost. Rozchod je nejlepším řešením, kompromisem pro obě strany. Lepší než kdyby se něco mělo uměle natahovat a než bychom se navzájem trápili ve vztahu, který nemá perspektivu,“ (Zkrátka Jarda se nechtěl vázat nikdy, ani srdcem, ani penězi, amen.)

Ach, ten Jarda, věčný mládenec!

Dnes je tento senior sportovec o tisíc let starší a člověk by řekl, že i rozumnější… No, bylo by to pěkné.

Na spekulace kolem svatby zatím Jarda reaguje přehnaně citlivě a absolutně není nad věcí. A nebere to s humorem. To podle mě vypovídá i o tom, jak je nervózní ze svých slabých výkonů za oceánem…

Veronice se tyto spekulace určitě hodí a jen bedlivě pozoruje, jak Jarda reaguje, zda plamínek uhasit, či nechat plát. Přece svoji kořist jen tak nevyplaší!

Je tedy auto skutečně Veroniky? Podle mě ne. Jako mnoho jiných českých bohatých mužů udělal Jarda to, čemu se říká vypůjčení. Taky vídáte tolik sexy holek v těch luxusních kárách po Praze (jistě i v jiném městě)? Haló, jen asi tak 0,000000001 % českých mužů by doopravdy luxusní auto věnovalo. A podle mě Jarda určitě do této mizivé skupinky nepatří.

Další informací je, že Jarda koupil Veronice v Praze byt za 20 miliónů korun! Aha! Tady se snad už můžeme zasmát úplně všichni. Jarda se svojí mamkou rozhodně udělali to, že bez právních závazků napsali drahý byt v centru Prahy na nějakou holku, která dřív ždímala pány na baru. Tak určitě…

Myslím si, že Jardovi to už pomalu dobruslilo. Je to hokejová legenda a bude legendou až do konce svého života. Proto je i ideální čas na to, založit rodinu. Věřím, že tak podobně uvažuje i on. Veronika je mladá, plodná a rozhodně je bez ambicí dělat nějakou velkou kariéru v čemkoliv. Pro ženu v domácnosti, značka ideál.

Rozhoupe se tedy už Jarda k veselce?! Netuším a ve finále je mi to vlastně fuk.

Krásný den na Floridu!

Pusu!

Ornellinka Koktů!

Mohlo by vás zajímat

Další články