Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Ornella měla mít poměr s Radkem Štěpánkem. Reakce tenisty vás překvapí…

Štěpánek tvrdí, že s Ornellou nikdy nic neměl.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 97 fotografií
Nejvýraznějšími postavami reality show Štiky jsou bezesporu Ornella Koktová a její matka Monika Štiková. Ta na Ornellu v rozhovoru vytáhla, že měla v minulosti mít poměr s tenistou Radkem Štěpánkem, navíc v době, kdy už byla s Josefem Koktou. Štěpánek se nařčení brání a tvrdí, že je to nesmysl.

Ornella Koktová (25) a Monika Štiková (45) jsou rády v záři reflektorů. Informace, které vypouštějí z pusy, jsou mnohdy kontroverzního charakteru. Zvláště z úst Moniky Štikové. Ta na svou vlastní dceru práskla, že měla mít slavné milence v době, kdy už byla s Josefem Koktou (61).

Ornella to v rozhovoru pro Blesk.cz objasňuje a říká, že s Koktou spolu ze začátku tak úplně nechodili, ale spíše randili. Šlo tedy o volný vztah. Monika neváhala a opět dceru zahnala do kouta. V době, kdy Ornella „randila“ s Pepou, měla mít poměr s tenistou Radkem Štěpánkem a údajně ještě s nejmenovaným fotbalistou.

„Dneska se s Radkem nestýkám, ale napsali jsme si třeba na Vánoce,“ vysvětlovala Koktová. Ten ale celou kauzu definitivně zazdil. „Je to absolutní nesmysl a dál nemá cenu se v této žumpě pohybovat,“ řekl na to, že měl mít se současnou Koktovou manželkou před sedmi lety románek.

Související články

Další články