Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Ornella Koktová žhaví dráty: Provokuje připálenou fotkou v plavkách, postavu má snovou

Influencerka Ornella Koktová ukázala postavičku v plavkách.
Zdroj: se souhlasem Ornelly Koktové
+ Dalších 22 fotografií
MCBP

Influencerka Ornella Koktová si právě užívá se svým manželem Josefem Koktou a jejich dětmi dovolenou v Egyptě. Zatímco v Česku už nastupuje podzim a sluneční paprsky už nehřejí tak, jako ještě nedávno, trojnásobná maminka na svých sociálních sítích ukázala nejen perfektní postavičku v plavkách, ale také si posteskla, že se na pláži poněkud přismahla. 

Připečená Ornella

Bývalá modelka Ornella Koktová si se svým manželem Josefem Koktou užívá podzimní dovolenou. Zatímco v létě si pětičlenná rodinka hověla na zahradě svého domu, s nástupem podzimu sbalili kufry a frnkli do Egypta, kde jsou sluneční paprsky stále v plné síle.

Oblíbená influencerka ani tentokrát nezklamala a se svými followery se podělila o fotografii, ze které čišela přímořská atmosféra. "Rudá selfie…" napsala Koktová na Facebooku krátce ke snímku, čímž chtěla poukázat hlavně na to, že to podcenila s výškou faktoru opalovacího krému a pod egyptským sluncem, jehož paprsky jsou stále v plné síle, se místo opálení připálila.

Perfektní postavička

Málokdo ale věnoval pozornost jejímu červenému odstínu kůže. Ve svých jednodílných plavkách s výraznými průstřihy dala totiž Ornella na odiv své dokonalé tělo. Dlužno dodat, že by málokdo věřil, že Koktová přivedla na svět již tři děti. Ornela totiž nechrastí kostmi, ale její postavička s ženskými křivkami je jednoduše k nakousnutí.

Rozhovor s Ornellou Koktovou

 
Stejný názor zastávají i její fanoušci, kteří se i na jejím Instagramu hromadně shodují, že vypadá prostě perfektně. "Postava snů! Takto si představuji dokonalost," složila Ornelle poklonu Petra. "Krásna žena a krásné plavky," okomentovala její fotografii Natálie. "Teda nádhera. Po třech dětech, neskutečné. Krásné tělo. Manžel bude mít co dělat odhánět mlsné kocoury," přidala se Iveta a zdaleka nebyla jediná.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy