Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Ornella Koktová zažila noční můru! V centru Prahy se jí ztratil dvouletý syn. Zasahovat musela i policie

Ornela a Josef Koktovi ztratili malého Svena: Synek si to štrádoval centrem Prahy
Zdroj: Se souhlasem Ornelly Koktové
+ Další 3 fotografie
Rodina

Jak málo stačí a pohodový den se může změnit v noční můru. Své o tom ví Ornella Koktová, která si užívala příjemný sobotní oběd s manželem Josefem a jejich dětmi. Jenže uhlídat několik ratolestí najednou občas není žádný med, a tak se malý Sven z ničeho nic ztratil. "Ten pocit nepřeju nikomu z vás…," napsala Koktová na svém Instagramu. Naštěstí ale nakonec vše dobře dopadlo a s pomocí policie se malý uličník našel.

Ornella Koktová si s manželem Josefem chtěla zpříjemnit sobotu rodinným obědem v centru Prahy. Samozřejmě s sebou vzali i jejich děti Svena (2) a Lilianne (1), zatímco nejstarší Quentin (9) jel na výlet. "Takže jsme vzali na oběd vyloženě baby výpravu," uvedla Koktová svůj příběh na Instagramu.

Co čert nechtěl, příjemný oběd se náhle proměnil v noční můru. "Vše bylo úžasné, jídlo dokonalý, a to doslova, ale během jedné chvilky Sven fuč. V jedné vteřině si šel pro pití, pak si hrál s holčičkou a kamínky…," pokračovala Koktová. Ta se navíc musela soustředit na malou Lili, která začala brečet, že chce taky pití. Zkrátka stačila chvilka nepozornosti a po Svenovi se slehla zem.

Sven Kokta si to štrádoval k bance

"Ten pocit nepřeju nikomu z vás. Nepopsatelný strach a panika…," vzpomínala Koktová na krušné chvíle. Samozřejmě celá vyděšená ihned volala na policii. Ta pro ni naštěstí měla dobré zprávy. Sven se našel a už byl v péči jedné z hlídek.

Nakonec tak vše dobře dopadlo a malý uličník, který se vydal na výlet, byl nalezen. "Svena zachránila dvojice popelářů, kteří ho odchytli, jak si to štrádoval pryč směr ČNB," prozradila Koktová a zároveň vyjádřila vděčnost všem zúčastněným při krátkém, ale zato intenzivním pátrání.

Nedávno jsme vám o Ornele přinesli zprávu, že být maminkou tří dětí je pro ni někdy pořádný zápřah. Její fanynky se jí na jejím Instagramu s úsměvem ptají, zda své děti zvládá zastřízliva.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy