Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Ornella Koktová ve Výměně manželek zazářila: Lidé jí fandili, její rodiče odsoudili

Ornella Koktová se ve Výměně manželek rozpláče.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/eXtra.cz - koláž
+ Další 2 fotografie
výměna manželek

Nejnovější díl Výměny manželek nabídl divákům sondu do života Ornelly Koktové, jejího manžela Josefa a jejich tří dětí. Kokta již dříve naznačil, že schytává od okolí pořádnou kritiku. Ani další reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak reagovali na Výměnu diváci na sociálních sítích?

Podnikatelka Ornella Koktová se v rámci reality show Výměna manželek vypravila do domácnosti devětatřicetileté Veroniky, která žije se svým manželem Michalem a synem. Rodina vlastní restauraci, ve které pracuje i syn náhradní manželky, a tak i Ornella musela přiložit ruku k dílu a v kuchyni se musela pořádně otáčet.

Zpočátku se na práci moc netvářila, bolely ji nohy a štítila se špinavého nádobí. Nezbývalo jí ale nic jiného, než se do provozu naplno zapojit. Postupně se s novým manželem více spřátelila a dokonce si mu postěžovala na problematické vztahy s rodiči, se kterými v podstatě přerušila kontakt a oni ani neprojevují snahu vidět vnoučata. Při vzpomínce na rodinná dramata neudržela slzy, stále je to pro ni citlivé téma.

Josef Kokta: Lidé mi píšou, že jsme zoufalci

Reakce veřejnosti na sebe nenechaly dlouho čekat. Již před týdnem si stěžoval Josef Kokta, že slova z okolí nejsou zrovna příznivá. „Mně už lidé píšou, že jsme takoví zoufalci, že už musíme jít do takových pořadů. Ale tady šlo jen o to něco zažít, ne o prachy,“ sdělil eXtra.cz.

Diváci, kteří mohli na televizních obrazovkách 7.6. VIP díl sledovat, měli poněkud jiný názor. Reakce byly velice pozitivní. Téměř ve všech případech se diváci shodují – podnikatelka je příjemně překvapila. "Pozitivní Výměna. 4 hodní lidé, kteří se ke svým partnerům chovají hezky, mile. Překvapili," zní jeden z komentářů na Facebooku TV Nova. "Mě Ornela překvapila," souhlasí i divačka Edita. Oceněna byla i práce Koktové v restauraci. "Normální ženská, žádné móresy, supr. A v kuchyni se za mě umí otáčet," pochvaluje si Nataša.

Ornelle vyjádřili diváci veliké pochopení vůči její rodinné situaci a nechyběly ani vzkazy, že v tom není sama a její rodiče toho jednou budou litovat. "Myslím si, že takto to má každá druhá rodina, rodiče si nevybíráme," píše Markéta. "Tato Výměna se mi líbila. Poskytla vcelku reálný pohled do soukromí lidí, kteří se vzájemně milují, ctí a respektují... navzdory všem strastem života," shrnuje trefně další z diváků poslední díl oblíbené reality show.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy