Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Ornella Koktová ve Výměně manželek: Rozplakala se kvůli rodičům, neklape jim to ani s tátou

Ornella Koktová se ve Výměně manželek rozpláče.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 8 fotografií
Výměna manželek

VIP Výměna manželek nabídne střídání domácnosti slavné influencerky a podnikatelky Ornelly Koktové (29), která má se starším manželem Josefem Koktou (65) tři děti. Bydlí na západ od Prahy v obci Velké Přílepy a do pořadu je oslovila sama televize. Druhá maminka Veronika má sice jedno dítě, ale navíc se stará o rodinnou restauraci v jejich městě Štětkovicích. Oba páry žijí v harmonickém vztahu několik let a účast v pořadu přijali jako výzvu. Jak se maminkám povede?

První rodina pochází z obce u Prahy jménem Velké Přílepy. Žije tam slavná podnikatelka a influencerka Ornella Koktová se svým o šestatřicet let starším manželem Josefem. Společně vychovávají své tři děti a výzvu do pořadu přijali ze zvědavosti. Poté z Ornelly však začalo padat, že je její muž hodně líný a nic se mu nechce. Sama by mu ve Výměně přála nějakou babičku, se kterou by si prý vyzkoušel prarodičovství. Tomu se její přání hodně líbilo.

Babička mu ale do domu nepřijede, protože dorazí devětatřicetiletá kuchařka Veronika. Ta žije s manželem Michalem ve Středočeském kraji v obci Štětkovice, kde všichni tři členové domácnosti, včetně syna, pracují ve své restauraci. Manžel Michal je také kuchař a zároveň i číšník. Spolu mají ještě starší dvě děti, které s nimi už nežijí. Dvojice tvrdí, že má pohodový vztah a Výměnu vzali jako takovou legraci. Přihlásila je totiž dcera. „Za tu dobu, co jsme spolu s manželkou, asi nemáme co opravovat. Aspoň si ale vyzkoušíme něco jiného,“ pronesl manžel Michal. Ale i přesto, že spolu tráví 24/7 a jsou klidným párem, tak Michal přiznal, co mu na manželce přeci jen trošku vadí. „Je hádavá, neústupná a prostě nepřizná chybu. Hádáme se kvůli malicherným věcem,“ řekl.

Smutné rodinné vztahy

Po prohození domácností se zděsí hlavně Ornella, kterou čeká práce v restauraci. Ta z toho má strach. „Já doufám, že budu aspoň vařit a né mýt nádobí. To bude jako velký stres. A taky jsem si nestačila dojít na nový nehty,“ řekla Ornella se strachem v očích. Do provozu ji náhradní tatínek zapojil hned první den. Sice ještě nevařila a jen se dívala kolem, ale stejně ji bolely nohy. Jak šel čas, tak se Ornella a Michal více spřátelili, Koktová mu dokonce prozradila, jaké vztahy má se svou rodinou. „Já jsem dělala modeling. Máma na mě byla mega vostrá, ta nás třískala furt. Když jsme něco upatlali jako dvouletý, tak ona byla schopná nás zavřít na záchod. Ono těch historek je víc, ale to se nedá. To by ona zase rozpoutala nějakou mediální válku. To já se tím špinit teda jako fakt nechci,“ prohlásila Ornella Michalovi. A tímto vyprávěním o rodinných dramatech Koktových to neskončilo.

„Můj táta třeba nikdy Lilianne nechoval. Quentin dřív i dokonce stál o to se vídat s dědou. Tak jsem tátovi řekla: Můžeš ho vzít ze školy na blbou zmrzlinu za dvacku, hodíš mi ho domů a jedeš pryč. Jestli do něho nedáš čas, ztratíš ho. Podle mě ty rodiče doteď nepochopili, že nejcennější komodita je čas a rodina. Oni si prostě myslí, že prachy jsou nejvíc,“ posteskla si Ornella, která neudržela slzy.

Na druhé straně ve Velkých přílepech to funguje dobře. Jenom Josef nenechává Veronice děti. Nakonec si je ale přece jen pochovala. Na výlet ji Josef vzal na zámek, kde zažila pěknou prohlídku. Ornella zase byla plavat v rybníku, což si velice pochvalovala.

Na hvězdný pár a mnohem víc se můžete těšit ve středu 7.6. na TV Nova nebo již na Voyo.

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy