Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ornella Koktová svým obřím výstřihem ohromila Prahu! Odvážnou fotku najdete ve fotogalerii

Ornella Koktová na premiéře filmu Sezn@mka.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Ornella Koktová (23) se po delší době objevila na veřejnosti, s manželem Pepou vyrazili na premiéru filmu Sezn@mka. Nikdo se jí do očí nedíval, všechny fascinoval její obří dekolt!

Ornella Koktová (23) se po dlouhé době objevila na veřejnosti. S manželem Pepou Koktou (59) se ve společnosti moc neobjevují, tentokrát ale vyrazili na premiéru filmu Sezn@mka.

Manželé Koktovi přišli, aby podpořili a pozdravili společné přátele, kteří se na filmu podíleli. Ornella přišla podpořit Štěpánku Decastelo (37), která v komedii dostala roli ošklivky. Pepa Kokta je zase veliký kamarád s režisérkou filmu Zitou Marinovovou.

Lucerna praskala ve švech, sešly se zde snad všechny celebrity, které si zrovna neužívají dovolenou. Sexy Ornella si na tuto příležitost oblékla bílé krajkové šaty s obřím výstřihem. Je jasné, že vyvalené poprsí zabránilo pánům, aby se Ornelle dívali do očí.

Při pózování fotografům ukázala Ornella kromě dekoltu i odhalená stehna. Fotografové si ale už zvykli, že Ornella se rozhodně nestydí. A Štěpánka Decastelo už vůbec ne. Obě o tom přesvědčily na dovolené v Tunisku, kde se opily, svlékly skoro donaha a pak se hrozně moc skamarádily.

Související články

Další články