Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ornella Koktová svou matku Moniku nadobro odepsala: Slova plná zloby a nenávisti

Zdroj: Archiv Monika Binias / Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
vyjádření
Ornella Koktová (28) se zanedlouho stane již potřetí maminkou a její vztah s manželem Josefem Koktou (63) jen vzkvétá, což se nedá říct o vztahu s její matkou Monikou Binias (48), které kvůli hořkému vztahu neřekla o třetím těhotenství. Ornella se svěřila, že ji ze života odepsala a vztah rozhodně nemá v plánu slepovat.

Ornella Koktová (28) se brzy dočká třetího dítěte, které přišlo nečekaně jako blesk z čistého nebe. S manželem Josefem Koktou (63) se na dalšího potomka již těší a z jejího těhotenství je nadšená i její sestra Charlotte Štiková

Z těhotenství ovšem není nijak odvařená její matka Monika Binias, která své dcery nadobro odepsala, a věnuje se především svému manželovi Petrovi, za kterého se provdala i přes čtyřiadvacetiletý věkový rozdíl.

Ornellin vzkaz

Její starší dcera Ornella se k celé rodinné aférce vyjádřila a o matce už nechce slyšet. "Už tři roky jsme spolu nepromluvily. Nechybí mi, zlobu v životě totiž nevyhledávám," svěřila se na sociálních sítích Ornella a matku srovnala s nehezkými vlastnostmi, které musela trpět.

"Nesnáším hádky, pocit strachu, utlačování, ponižování, chamtivost, absenci sebereflexe, zlo, povýšenost, naleštěné pozlátko, nezájem o rodinu a těch dalších důvodů je miliarda, a nemá cenu je dokola rozebírat," promluvila o matce Ornella, která právě oslavila 28. narozeniny a už si nepřeje, aby se na matku někdo vyptával.

Obě si nyní žijí na pohled šťastnými životy a skutečně to vypadá, že jim pevné pouto matky s dcerou nechybí. Zda jej ale ještě někdy spojí, je pouze otázka času a zatím to vypadá na ještě hodně dlouhou a trnitou cestu.

Související články

Další články