Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Ornella Koktová svatbu své matky vypustila: Na zahradě si udělala vlastní rodinnou oslavu

Ornella Koktová svatbu své matky vypustila: Na zahradě si udělala vlastní rodinnou oslavu
Zdroj:
+ Další 3 fotografie
ignorace
Svatba Moniky Štikové s o více než dvacet let mladším Petrem Biniasem vyvolala mediální poprask. To ale její dceru Ornellu nijak nerozhodilo. Ta strávila příjemný den u grilování se svými nejbližšími. Zahradní párty se pochlubila na Instagramu. Své matce tak možná vyslala vzkaz, že ji její svatební den vůbec nezajímá.

Grilování, rodina a veselá nálada. Tak si dnešní den užívala Ornella Koktová (27). Vypadá to, že na svatbu své matky Moniky Štikové (47) nemá ani pomyšlení a raději trávila den se svými nejbližšími. Zahradní večírek nezapomněla zdokumentovat na své sociální sítě a k příspěvku napsala jednoduše "rodina". Po nepřítomnosti na matčině obřadu se tak usmíření nejspíš nekoná.

Přesto Monika na své svatbě vypadala, že jí ke štěstí přítomnost dcery nechybí. Na Staroměstské náměstí dorazila s noblesou a vychutnávala si všechnu pozornost od svého nového manžela Petra Biniase. Novomanželé tak vykročili vstříc společnému životu a rodinné spory hodili za hlavu.

Rodinné vztahy jsou ale stále na bodu mrazu, a to nejen s Ornellou, ale také s její druhou dcerou Charlotte. Monika totiž ani na jedné z nich nenechala nit suchou. Zesměšňuje Ornellinu výchovu i jejího o několik let staršího manžela. Nejspíše z toho důvodu má zákaz styku se svým vnukem Quentinem.

Na Charlotte naopak útočí za to, že jí nevrátila peníze, které ji matka půjčila. Matčinu neustálou kritiku a urážky na jejich konto ale obě dcery ignorují.

Související články

Další články