Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Ornella Koktová slaví 30 let: K dospělosti si dala velmi infantilní dárek

Ornella Koktová
Zdroj: Se souhlasem Ornelly Koktové
+ Další 2 fotografie
NAROZENINY

To to ale letí. Influencerka a podnikatelka Ornella Koktová už je v mediálním světě známá řadu let, třicáté narozeniny přitom slaví až dnes, v pátek 17. února 2023. Co k tomu řekla eXtra.cz?

Ornella Koktová: Tajná párty

„Hodně lidí to prožívá. Mají pocit, že snad přes noc zestárnou. Já to tak nemám. Pocitově to přecházím. Vůbec mě to neděsí. Vnímám to pořád jako mládí. Spousta starších totiž považuje třicítku za směšné mládí, skoro dětství. Mám hrozně práce, do toho děti, takže svůj věk a narozeniny opravdu nijak neprožívám,“ řekla eXtra.cz byznysmenka Ornella Koktová.

„V den narozenin mám ale domluvené hlídání, s manželem Pepou si zajdeme na večeři a budeme mít krásný večer. Ve skutečnosti to bude strašně tajně připravovaná párty, ale já dělám, že o ní vůbec nevím,“ směje se.

Výlet do Disneylandu

„A dárek? Řekli jsme si s Pepou, že by byl fajn zážitek, takže nějaký výlet. A jeden dárek si udělám napůl s Quentinem. Ten má v březnu desáté narozeniny, takže sami dva v dubnu, až se oteplí, pojedeme do Francie. Jednak třeba do Louvru, protože ho naštěstí hrozně baví kultura a umění, takže konečně budu mít parťáka, který tam nebude držkovat, ale hlavně jedeme do Disneylandu,“ popsala své plány Ornella, která nedávno v show Holčičky na TV Barrandov prozradila i intimní detaily ze svého soukromí.

„Z Disneylandu bude Quentin nadšený, ale já taky, nikdy jsem tam nebyla a vždy jsem tam chtěla jet. Už teď mám všechno koupené a přichystané, včetně plánu skoro hodinu po hodině. Bude to infantilní dáreček k našim dvojitým kulatinám,“ těší se.

A vrací se ke svému věku. „Emočně to nijak neprožívám, zároveň mi ale docela lichotí, že jsem už dospělá žena. Třicítka je lepší. Už umím vydělat peníze, jsem stabilní. Cítím se jako dvacítka, ale se zkušenostmi a s víc penězi,“ dodala pro eXtra.cz Ornella Koktová.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy