Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ornella Koktová se vystavila v menstruačních kalhotkách: Nechutné, šklebí se Češky

Ornella Koktová se vystavila v menstruačních kalhotkách: Nechutné, šklebí se Češky
Zdroj: Se souhlasem Ornelly Koktové
+ Dalších 6 fotografií
tabu

Ornella Koktová (28) si na vlastní kůži vyzkoušela menstruační kalhotky a nemůže si je vynachválit. Zpočátku měla z této moderní ženské hygienické pomůcky značné obavy, dnes už by ale prý neměnila a všem je vřele doporučuje. Uvedla to na sociálních sítích.

Ornella Koktová se pustila do českými ženami dosud nepříliš probádaných vod. Mladá maminka tří dětí se rozhodla uchopit tabuizované téma měsíčního cyklu a osobně vyzkoumat, jak fungují menstruační kalhotky. Ty se mnohým eklují a lidé si neumějí tak úplně představit, jak něco takového může být hygienické.

Ornella testuje tabu

"Věc, která mi poslední měsíce zpříjemňuje život, jsou bezesporu menstruační kalhotky. Kombinace pohodlí, zájmu o zdraví, udržitelnosti a hlavně pocitu jistoty. Tady mám na sobě můj nejoblíbenější model. Pokudd vás pobolívá v podbřišku jako mě, doporučuju!" napsala spokojená Ornella na své sociální sítě a hned tím vyvolala vlnu zvídavých otázek, souhlasného přikyvování, ale i znechucených komentářů.

"Nejlepší investice ever. Mám jich asi 15, zároveň mám doma první, druhou a třetí generaci, takže pociťuju i rozdíl ve vývoji. Kalhotky šly hodně dopředu. Už bych neměnila. Ten pocit pohodlí je nesrovnatelný," jásá Lili, na což jí Ornella odpověděla, že se taky zpočátku bála, do čeho jde, ale že dnes už nemůže jinak.

Některé dámy ale jejich nadšení nesdílejí. "No fuj, to musí vypadat, nechutné" myslí si Kačka. "Já si taky neumím představit, jak to funguje," kroutí hlavou Soňa. Ornella a další spokojené uživatelky si ale trvají na svém s tím, že se jedná o geniální vynález. A jakou zkušenost s menstruačními kalhotkami máte vy?


Související články

Další články

Nejnovější kauzy