Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Ornella Koktová porodila roztomilou holčičku: Z Pepy je tak sedminásobný otec

Ornella porodila
Zdroj: Se souhlasem Ornely Koktové
+ Další 2 fotografie
porod

Ornella Koktová (28) se stala trojnásobnou maminkou. S manželem Josefem Koktou (63) na svět po dvou chlapcích přivítali rozkošnou dceru, které dali krásné jméno. Radostnou novinku oznámili prostřednictvím sociálních sítí.

Ornella Koktová (28) se stala trojnásobnou maminkou. S Josefem Koktou (63) na svět přivítali krásnou dcerušku a už je jich doma pět. Radostnou novinku oznámili na sociálních sítích. "Vítej na světě Lilianne Koktová...naší radost nemohu popsat slovy. Snad jen...sny se vážně plní...ikdyž to už ani nečekáte. A Tobě Lásko moc děkuju, že jsi tu se mnou byl...miluju Tě!"

U fotky se ihned začalo objevovat spoustu gratulací. "Gratuluji celé rodince, to jí braskove budou chránit, hodně zdravíčka," píší. 

Velká rodina

Po příchodu dcerky tak Josef a Ornella Koktovi spolu již vychovávají tři krásné děti, sedmiletého Quentina a ročního syna Svena, kterého Ornella porodila tři měsíce před dalším otěhotněním. Koktovi vstoupili do svazku manželského v roce 2015 a láska jim stále jenom kvete.

Josef Kokta (63) má z předchozích manželství ještě čtyři děti. Syna Kristiana, kterého má s Gabrielou Partyšovou (42) a z prvních dvou manželství syny Josefa, Petra a dceru Alenu.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy