Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Ornella Koktová se stala podruhé maminkou: S manželem Josefem dali synovi neobvyklé jméno

Zdroj: archiv Josefa Kokty
+ Další 4 fotografie
porod
Začátkem března Ornella Koktová (27) nečekaně potvrdila druhé těhotenství, dnes už je z ní dvojnásobná maminka. Svému manželovi Josefu Koktovi porodila krásného chlapečka a to přesně na apríla. Novinkou se pochlubil sám pyšný tatínek a řekl, jaké jméno pro syna vybrali.

Ornella Koktová a Josef Kokta 1. dubna přivítali do rodiny čtvrtého člena. V nemocnici U Apolináře se manželům narodil druhorozený syn, na kterého doma čeká i pyšný starší bratříček Quentin. Přírůstkem a roztomilým snímkem se pochlubil pyšný tatínek.

Josef Kokta dle svých slov zažívá nejhezčí apríl v životě. „Dovolte abych Vám představil čtvrtého člena naší rodiny. Sven Kokta, 3,33 kg a 50 cm. Narodil se dnes v porodnici U Apolináře. Oba jsou v pořádku,“ napsal k fotce Ornelly s malým uzlíčkem štěstí a připojil poděkování lékařům.

Štěstím bez sebe je z miminka i Ornellina sestra Charlotte Štiková. „Tak hlásím, že jsem dvojnásobná tetička!!! Ani nedokážu popsat jaký pocit štěstí a neskutečnou euforii mám,“ napsala na sociální síť.

Gratulace

Pod rozkošný snímek novopečené maminky s malým Svenem neustále přibývají nové a nové gratulace. Z Koktových se dnešním dnem stala čtyřčlenná rodinka, která zachovává tradici v zajímavých jménech dětí.

Související články

Další články