Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Ornella Koktová se pochlubila vánočním Svenem: Roztomilejší jezulátko hned tak neuvidíte

Ornella Koktová se pochlubila vánočním Svenem: Roztomilejší jezulátko hned tak neuvidíte
Zdroj: Ornella Koktová archiv
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
mateřství
Ornella Koktová (27) překvapila nedávno nejenom své fanoušky zprávou, že očekávají třetího člena rodiny. Není tomu tak dávno, kdy sympatická Ornella přivedla na svět druhé syna Svena. Bývalá modelka je již v 6. měsíci těhotenství a stihla potřetí otěhotnět pouhé tři měsíce po porodu. Samotná Ornella eXtra.cz přiznala, že třetí těhotenství je pro ni velmi psychicky náročné a není se čemu divit. Přesto se snaží své rodině věnovat všechnu svoji píli a nedávno se pochlubila vánočním Svenem, který je snad nejrozkošnějším dítětem českého šoubyznysu.

Ornella Koktová (27) využila karanténu opravdu důmyslně a svým manželem Pepou Koktou (63) počali již třetí miminko. Ornella je skutečně rychlík a otěhotnět se jí podařilo pouhé tři měsíce po porodu syna Svena.

Lidé na sociálních sítích jsou z radostné novinky nadšení a už spekulují o tom, zda se do třetice všeho dobrého podařilo "zadělat" na holčičku. "Moc vám oběma Ornello gratuluji. Co myslíte? Bude to holčička nebo zase chlapeček? Hlavní stejně je, ať je to zdravé," píší v komentářích.

Ornella se redakci eXtra.cz svěřila s tím, že třetí těhotenství nenese bohužel vůbec dobře po psychické stránce. "Cítím se hůř a hůř, nejhůř z těch všech předešlých těhotenství. Cítím se nejhůř, protože jsem pořád unavená, navíc se z předešlého těhotenství tělo ještě nestihlo po porodu pořádně zahojit, takže je to vše náročné a je to také riziko," přiznává budoucí trojnásobná maminka.

Co se týče pohlaví miminka, tak Ornella i Pepa se shodli na tom, že vědět nechtějí a nechají si k porodu takové malé překvapení. "Pohlaví miminka zatím nevíme. S manželem jsme si řekli, že to nejspíš zůstane tajemstvím až do porodu, ale uvidíme," dodala.

I přes všechny problémy se Ornella jako vzorná máma snaží plně věnovat svým dvěma synům a nedávno se pochlubila na sociálních sítích naprosto rozkošnou fotkou malého Svena. Podle reakcí fanoušků je Sven jednoznačně nejroztomilejším dítětem českého šoubyznysu. Souhlasíte?

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy