Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Ornella Koktová se pochlubila fotkou á la indiánka s dcerkou Lilianne

Ornella Koktová se pochlubila úžasnou fotkou s dcerkou Lilianne
Zdroj: Se souhlasem Ornelly Koktové
Instanews

Ornella Koktová (28) se pochlubila fotkami se svou Lilianne, Táňa Bystroňová poodhalila kalhotky. Modelka Zuzana Belohorcová (45) se zase utkala v boji s herečkou Terezou Bebarovou (46) o nejlepší tělo po čtyříctce.

Ornella Koktová jako indiánská matka

"Být tvojí maminkou jedna z největších poct, kterých se mi v životě dostalo. Budu tě milovat do konce věků, má sladká Lilianne," napsala Ornella Koktová (28) pod snímky s dcerkou. Na ně se převlékla do kostýmu indiánky.


Táňa Bystroňová ukázala klín

Táňa Bystroňová (25) byla na zmrzce. A protože je na všech svých instagramových snímcích Táňa extrémně žhavá, nemohla proběhnout ani návštěva cukrárny v klidu. Táňa poodhalila kalhotky, mňau!

Zuzana Belohorcová o postavě

Modelka Zuzana Belohorcová (45) se svým instagramovým fanouškům ukázala v plavkách. Prozradila, že ručička na váze jí ukazuje nejvíc, co kdy měla, a svěřila se s tím, že by chtěla hubenější nožky, vysportovanější bříško a delší vlasy.

Tereza Bebarová o hubnutí

Herečka Tereza Bebarová (46) přiznala, že měla v životě spoustu mindráků. Přestože moc necvičí, má prý rychlé spalování a s postavou nikdy problém neměla. Přesto přiznává, že po čtyřicítce je těžší si postavu udržet. Jak se vám její tělíčko v plavkách líbí?

Související články

Další články