Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ornella Koktová se odvázala a obarvila na růžovou: Po sedmi hodinách se mi splnil sen

Ornella Koktová
Zdroj: Se svolením Ornelly Koktové / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
instagram

Trojnásobná maminka Ornella Koktová (28) obarvila své blond vlasy na červenou. Herečka Anna Julie Slováčková (26) se pochlubila rozkošnými snímky z dětství. Anife Vyskočilová (47) ukázala statného partnera. Nela Slováková vystavila v Chorvatsku své pevné křivky. 

Ornella je růžovovláska

Ornella Koktová si aktuálně užívá krásné rodinné chvíle u moře ve Francii, odkud posílá radostné momenty a úsměvy svých dětí. Ještě před odletem si stihla nabarvit vlasy, a to rovnou na růžovou, ve které se cítí skvěle. "Nikdy jsem se od kadeřníka necítila líp, fakt je to TEN POCIT. Sedm hodin práce, ale splnil se mi sen," uvedla.

Anna Julie Slováčková jako malá holčička

Herečka a zpěvačka Anna Julie Slováčková oslavila své šestadvacáté narozeniny a pochlubila se svými rozkošnými snímky z dětství. "P.S.: Nic moc se za těch 26 let evidentně nezměnilo. P.S.2: Děkuju vám za přání, za podporu a za další rok, kdy mi jste všichni po boku," napsala ke snímkům.

Anife Vyskočilá ukázala statného partnera

Půvabná Anife Vyskočilová se pochlubila snímkem se svým statným partnerem Jensenem, se kterým si dopřála procházku noční Prahou. Ke snímku uvedla i informaci, že naprosto miluje jeho hlášky, uvedla i jeden příklad.

Nela Slováková vystavila křivky

Nela Slováková vyrazila na dovolenou do Chorvatska, odkud svým fanouškům poslala svůdný snímek, na kterém vystavila své křivky. "Cvičím, abych mohla jíst. #TRUE
Jím, abych mohla cvičit," napsala ke snímku.


Související články

Další články