Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ornella Koktová sdílela rozkošný snímek dcery v šatičkách: Lilianne je celá tatínek, píší lidé

Dcera Ornelly Koktová a Josefa Kokty oslavila sedm měsíců.
Zdroj: se souhlasem Ornella Koktová / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
rodina

Dcera Ornelly Koktové (28) a Josefa Kokty (64), rozkošná Lilianne, nedávno oslavila sedm měsíců a je znát, že roste jako z vody a Ornella se tak rozhodla svůj malý poklad zvěčnit ve žlutých šatičkách. Dle fanoušků je Lilianne velmi podobná svému o rok staršímu bratříčkovi Svenovi, jiní také vidí podobu s otcem Josefem.

Trojnásobná maminka Ornella Koktová jenom září, důvod k radosti jí dělají její ratolesti, na kterých je znát, jak s neúprosnou rychlostí se čas řítí. Je to již sedm měsíců, co Ornella přivedla na svět svou dceru Lilianne, kterou nechala zvěčnit jako princeznu ve žlutých šatičkách. "Amore Mio!" uvedla Ornella ke snímku se svou usměvavou dcerou.

Po zveřejnění snímků Ornelly sledující rozjeli debatu o tom, komu z rodičů je více podobná. V malé Lilianne vidí zejména tatínka Josefa Koktu. "Lilianne je celá tatínek. Moc vám to sluší," píší lidé, kteří se s názorem velmi shodují. "Máte kouzelnou holčičku, je krásná po mamince," uvádí jiní. Další se také svěřují, že si Lilianne na jedné z fotografií spletli s o rok starším bráškou Svenem. "Normálně jsem si ji spletla se Svenem, jsou si velmi podobní. Stejní krasavečci," uvádí další sledující.

Ornella a Josef společně vychovávají tři děti. Prvorozeného syna Quentina porodila Ornella v roce 2013. Ve stejném roce se její manžel rozvedl se svou expartnerkou Gabrielou Partyšovou. Ač Ornelle a Josefovi skutečnou lásku mnoho lidí nevěřilo, a to zejména kvůli věkovému rozdílu, dokazují naprostý opak.

V roce 2015 se vzali, o pět let později se jim narodil druhý syn Sven a letos v dubnu přivítali na světě i dceru Lilianne.


Související články

Další články