Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Ornella Koktová schytala za odstoupení ze Survivoru tvrdý hejt. Diváci ji obvinili z výmluv a nenechali na ní nit suchou

Ornella se snažila zadržet slzy.
Zdroj: Se souhlasem Tv Nova
+ Dalších 61 fotografií
ZKLAMÁNÍ

Dobrovolný odchod Ornelly Koktové ze Survivoru pobouřil nejednoho fanouška drsné reality show. Podnikatelku cupují za to, že se vymlouvá na děti a že je podle nich slabá. Její odchod prý ale nikoho nepřekvapil. Jak píší lidé na jejím Instagramu, podle většiny diváků bylo předvídatelné, že to nezvládne. 

Ornella Koktová měla v drsné reality show Survivor delší dobu krizi. Po zdravotní stránce to nezvládala moc dobře a zkolabovala, následně se rozhodla, že ze soutěže odstoupí. "Nevidím jinou cestu, protože to pořád není dobrý. Přece jen jsem máma, mám děti a není to o tom, že jsem sama, že můžu až na tu hranu, i když mě to hrozně mrzí,” vysvětlila svůj odchod z kmene Titánů i z celého ostrova, zatímco se snažila silou vůle zadržet slzy.

Diváky oblíbené reality show rozhodnutí Ornelly naštvalo, podle nich to vzdala moc brzy. Navíc se prý vymlouvá na děti. "To se dalo čekat, teď bude všude říkat, že je máma. To snad věděla, než tam lezla. Nechápu, proč neřekne pravdu, že na to nemá. To se stává,” napsala Renata k příspěvku na Ornellině Instagramu.

Už začátky influencerky v reality show byly podle diváků zvláštní. “Věděla vůbec Ornella, o čem je ta soutěž? Mně tam přišla od začátku omylem,” tázala se Lenka. "Proč zabíráte zbytečně místo někomu, kdo o to třeba fakt hodně stál?” přidala se k Lence Karolína s podle mnohých trefnou otázkou.

Doporučený rozhovor: Ornella Koktová promluvila o tom, proč z reality show odstoupila.

Kokta vyhrál cenu Survivoru

Koktová sice diváky moc nepotěšila, zato její manžel získal poklonu. "Tak cenu Survivoru vyhrál manžel. Tohle se z vaší strany fakt nepovedlo, myslela jsem, že zabojujete víc. Zklamání od samého začátku,” vyjádřila svůj názor Simona. Vtipně pak reagoval miliardář Richard Chlad. “Josef, jdeme do příští řady spolu? Ženské necháme doma,” napsal pod fotku a označil Josefa Koktu.

Další, kdo nepochopil Ornellino chování na kmenové radě, byla modelka a účastnice předešlé řady Survivor Andrea Bezděková. Ta reality show pečlivě sleduje, protože tam má svého přítele Sebastiana Navrátila. Ve svých stories na Instagramu se rýpavě tázala, zda tam účastníci vůbec být chtějí. "Proč mám pocit, že letos je tam většina za trest?” napsala modelka.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy