Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ornella Koktová promluvila o svém třetím rizikovém těhotenství: Cítím se hůř a hůř

Ornella Koktová promluvila o svém třetím rizikovém těhotenství: Cítím se hůř a hůř
Zdroj: Archiv
+ Dalších 8 fotografií
Těhotenství
Už za pár měsíců bude půvabná Ornella Koktová (27) trojnásobnou maminkou, ač na svět před nedávnem přivítala druhého syna Svena. Bývalá modelka je již v 5. měsíci těhotenství a stihla potřetí otěhotnět pouhé tři měsíce po porodu. Pro redakci eXtra.cz se Ornella svěřila, že třetí těhotenství nenese psychicky vůbec dobře, a to i z toho důvodu, že je velmi rizikové a nebezpečné.

Sotva na svět přivítala druhého syna Svena a už je zase v tom. Bývalá modelka Ornella Koktová (27) čeká se svým manželem Josefem Koktou (63) už třetího potomka.

Pro redakci eXtra.cz promluvila o svém aktuálním stavu. "Cítím se hůř a hůř, nejhůř z těch všech předešlých těhotenství. Cítím se nejhůř, protože jsem pořád unavená, navíc se z předešlého těhotenství tělo ještě nestihlo po porodu pořádně zahojit, takže je to vše náročné a je to také riziko," prozradila. Ornelle nebylo další otěhotnění na nějakou dobu od lékařů doporučeno kvůli jizvě po císařském řezu, která se hojí delší dobu. "Ještě do toho jsem s dětma a mám práci, je to náročné období," dodala.

Pohlaví miminka bude překvapení

Ornella je už v 5. měsíci těhotenství, což bývá období, kdy si rodiče nechávají prozradit i pohlaví miminka, budoucí trojnásobná maminka ale pohlaví miminka zatím nechává na osudu. "Pohlaví miminka zatím nevíme. S manželem jsme si řekli, že to nejspíš zůstane tajemstvím až do porodu, ale uvidíme. V předchozích těhotenstvích jsem byla nedočkavá, ale teď je to jiné, všechno je hektičtější, navíc je před Vánoci a není takový čas nad pohlavím nebo jmény pro miminko přemýšlet," prozradila pro eXtra.cz

"Ale babička mě pořád bombarduje, jestli už máme vybrané jméno, tak jí vždycky odpovídám, že jméno ještě nemáme, ať už se neptá," dodala Ornella s úsměvem. "Opravdu každý večer s manželem padneme únavou za vlast a jsme rádi, že odpočíváme. Jméno pro miminko zkrátka vybereme až časem," prozradila.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy